Robert Pattinson i Zoe Kravitz - zwiastun filmu Batman

i

Autor: youtube.com / Warner Bros.

Batman ma nowy trailer oraz ujawniono wszystkie szczegóły. Kiedy premiera?

2021-12-29 10:18

Nowy Batman jest zapowiadany od jakiegoś czasu i wygląda na to, że będzie on inspirowany nie tylko komiksowymi rzeczami, ale także muzycznym światem spod znaku Nirvany. Ujawniono kolejny trailer i szczegóły premiery filmu, który ma być nowym otwarciem dla słynnej postaci.

Nowy film o Batmanie jest wyczekiwany przez fanów, którzy mają gigantyczne oczekiwania wobec nowego zobrazowania postaci. Czy możemy liczyć na mroczne dzieło? Wychodzi na to, że tak, a wszystko zdradzają zwiastuny, według których będzie to detektywistyczny film komiksowy i raczej dla dorosłych. Co obecnie wiadomo o filmie? Wszystko zebraliśmy w jednym artykule, by wszystko było pod ręką.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Batman ma nowy trailer oraz ujawniono wszystkie szczegóły. Kiedy premiera?

Nowy film o 'Batmanie' trafi do kin 4 marca 2022 roku i pewnym jest, że będzie to produkcja, która ukaże początki działań młodego Bruce'a Wayne'a. W roli głównej pojawi się Robert Pattison, który prawdopodobnie raz na zawsze zerwie z wizerunkiem wampira z serii 'Zmierzch'. W filmie pojawią się postaci Pingwina, Człowieka Zagadki oraz Kobiety Kot. Co jeszcze czeka nas w filmie 'Batman'? Zobaczcie ostateczny zwiastun filmu:

Sonda
Myślisz, że nowy Batman zaskoczy?