Jest pierwszy film, który zarobił miliard w czasie pandemii. Jaki to tytuł?

i

Autor: freeimages.com/biglebowski

Jest pierwszy film, który zarobił miliard w czasie pandemii. Jaki to tytuł?

2021-12-28 10:27

Pandemia pokrzyżowała wiele planów, a branża rozrywkowa mocno dostała w kość i widać, że trudna sytuacja może jeszcze trochę potrwać. Jest jednak nadzieja, a to wszystko za sprawą pewnego filmu, który zarobił miliard w czasie pandemii!

Pandemia zatrzymała cały świat, a branża rozrywkowa musi nauczyć się funkcjonować na nowo, co oczywiście nie jest proste. Kina mocno odczuły skutki COVID-19, jednak wygląda na to, że jest nadzieja do powrotu sytuacji sprzed 2020 roku. Pokazał to pewien film, który przekroczył barierę miliarda dolarów wpływów. Jest to pierwsza produkcja w czasie pandemii, która może pochwalić się takim wynikiem.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Jest pierwszy film, który zarobił miliard w czasie pandemii. Jaki to tytuł?

Chodzi oczywiście o film 'Spider-Man: Bez drogi do domu', który stał się pierwszą od dwóch lat produkcją, której udało się osiągnąć miliard dolarów zysku. Film cieszy się nie tylko uznaniem fanów komiksowego świata, ale także doceniają go krytycy i osoby, które wcześniej niespecjalnie oglądały tego typu kino. W polskich kinach, film dostępny jest od 17 grudnia 2021.

Kinowe Uniwersum Marvela - sprawdź jak dużo pamiętasz z filmów

Pytanie 1 z 9
W którym filmie MCU pojawił się Spider-Man?
Spider-Man. Bez drogi do domu - wszystko co wiadomo o filmie. Czego możemy się spodziewać w kinie?