Kabaret Hrabi i goście w programie Lubię to! Prawdziwa gratka dla fanów

i

Autor: Materiały prasowe KABARET HRABI & GOŚCIE: Katarzyna Pakosińska, Szymon Majewski, Piotr Głowacki w programie: Lubię to!

Kabaret Hrabi i goście w programie "Lubię to"! Prawdziwa gratka dla fanów

2023-12-06 14:28

Wyjątkowe widowisko kabaretowe Hrabi z udziałem gości specjalnych: Katarzyny Pakosińskiej, Szymona Majewskiego, Piotra Głowackiego oraz zespołu muzycznego Bon Ton (Waldemar Franczyk, Karol Pietsch, Grzegorz Piotrowski, Bartek Pietsch, Paweł Pietsch). To tylko trzy ekskluzywne wieczory w Warszawie, Wrocławiu i Gdyni - szczegóły poniżej!

Program „Lubię to” to kompilacja skeczów i piosenek, ze wszystkich programów kabaretu Hrabi. Gdy się coś lubi, można to grać wiecznie. Bywają skecze świetne, docenione przez publiczność, ale nie ukochane przez samych artystów. Dobraliśmy jednak takie skecze i piosenki, które sprawiają przyjemność także i nam. Dając jednocześnie szansę widzom, którzy poznali Hrabi niedawno, by zobaczyli je po raz pierwszy.

Mellina: Arek Jakubik - po wyborach kamień spadł mi z serca

Program „Lubię to” jest na bieżąco aktualizowany, zawiera również elementy improwizowane, zatem można spokojnie przyjść na niego kilka razy, bo za każdym razem odkryjecie w nim coś innego. Ten spektakl to jednak przede wszystkim ekskluzywna podróż sentymentalna i niech taką będzie.

Kabaret Hrabi i goście specjalni!

W programie „Lubię to” Hrabi po raz pierwszy w swojej historii wystąpią we wspólnych skeczach ze swoimi wieloletnimi przyjaciółmi scenicznymi, z którymi do tej pory mijali się jedynie w garderobach. Katarzyna Pakosińska, Szymon Majewski i Piotr Głowacki gwarantują, że ten wieczór będzie wyjątkowy i tak, że o.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, zespół muzyczny Bon Ton oraz Goście Specjalni: Katarzyna Pakosińska, Szymon Majewski, Piotr Głowacki.

Bilety do nabycia pod linkiem oraz na eventim.pl, kupBilecik, pl, biletyna.pl.