Hypnosaur grają Kombi: nowy singiel Inwazja z Plutona już jest!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Kajetan Jurkowski Hypnosaur grają Kombi: nowy singiel "Inwazja z Plutona" już jest!

Hypnosaur grają Kombi: nowy singiel "Inwazja z Plutona" już jest!

2023-12-06 14:05

Po świetnym przyjęciu debiutanckiej płyty Hypnosaur “Doomsday”, zespół przypomina o sobie nowym singlem. Utwór ‘Inwazja z Plutona’ zapowiada wydanie EPki pt. „Undead Invaders Born to Die in a Maze” - premiera już w 2024 roku.

Utwór ‘Inwazja z Plutona’ to piosenka z repertuaru Kombi. Do singla powstał klip w stylu retro sci-fi. Jego autorem jest Kamil Kwieciński (Camel Studio), a całość została zrealizowana w duchu filmów o najeźdźcach z kosmosu tworzonych w latach 50 czy 60 XX wieku, przy użyciu maksymalnej ilości efektów praktycznych i przy minimalnym budżecie.

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

O zespole

Hypnosaur to warszawski zespół grający jurassic punka. Ich muzyka to rock and roll ze skandynawskim klimatem. W skład zespołu wchodzą: Bartosz Kulczycki - główny wokal i klawisze, Michał Siedlecki - chórki i gitara, Marcin Jastrzębski - bas, Marcin Szóstakowski - perkusja. Muzycy grali w przeszłości jak i obecnie w wielu różnych grupach (m.in. Jane Doe, The Assblasters, Saint Hex, Toxxxik Flash).

Hypnosaur założony został w 2017 roku w Warszawie, a dwa lata później wydał Ep ‘Illusion’. W 2022 roku wydał debiutancki album “Doomsday”.