Jazzowy perkusista, po jednym odsłuchu zagrał 'Enter Sandman' Metalliki. Co ciekawe, nigdy nie słyszał tego numeru

i

Autor: screen: https://youtu.be/Zd_UcjMusUA

Jazzowy perkusista, po jednym odsłuchu zagrał 'Enter Sandman' Metalliki. Co ciekawe, nigdy nie słyszał tego numeru

2021-02-24 9:54

Mówi się, że piosenki Metalliki zna każdy i generalnie trudna znaleźć kogoś, kto nigdy nie słyszał jakiegoś utworu grupy. Okazuje się, że jest pewien facet, który pierwszy raz w życiu usłyszał 'Enter Sandman' i co najlepsze, zagrał to na perkusji chwilę potem.

Metallica jest tak popularnym zespołem, że trudno sobie wyobrazić kogoś, kto nie zetknął się nigdy z jednym z kultowych utworów grupy. Okazuje się, że jest pewien gość, który usłyszał pierwszy raz w życiu numer 'Enter Sandman', a chwilę później zagrał go na bębnach!

Co tam w środku gra? Black Sabbath - VOL. 4

Perkusista jazzowy nie znał 'Enter Sandman', ale po jednym przesłuchaniu zagrał numer na bębnach

Larnell Lewis jest jazzowym perkusistą w zespole Snarky Puppy i pewnego dnia postanowił wziąć udział w specjalnym wyzwaniu, które polega na posłuchaniu nieznanych uczestnikowi piosenek i odegraniu ich na perkusji. Padło na numer 'Enter Sandman' z kultowego 'Czarnego Albumu' zespołu. Larnell zauważył, że styl grania jest bardzo agresywny, a talerze są niesamowicie wyraźne. Po chwili słuchania, Larnell zasiadł za bębnami i zagrał kultową piosenkę! Zobaczcie jak mu poszło: 

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?