Hit Internetu: Warszawa z lotu ptaka - zobacz zapierające dech w piersiach zdjęcia Macieja Margasa!

2015-10-11 22:18
Warszawa z lotu ptaka
Autor: fot. Maciej Margas

Warszawa z lotu ptaka to projekt młodego polskiego fotografa, który postanowił pokazać, jak pięknie Warszawa wygląda z pokładu śmigłowca. Te zdjęcia zapierają dech w piersiach!

Maciej Margas wymyślił sobie, że pokaże Warszawę taką, jakiej nikt wcześniej nie widział. Wpadł na pomysł, by sfotografować stolicę Polski z pokładu śmigłowca. Aby spełnić swój zamysł, postanowił poszukać wsparcia sponsorów oraz internautów. "71 lat temu w miejscach, po których codziennie chodzimy, były ruiny, a cała ludność została wypędzona. Czy 70 lat to dużo czasu? Warszawy miało nie być... A jednak. Obecnie Warszawa jest wielką metropolią, w której jak na drożdżach rosną kolejne inwestycje i wieżowce, a codziennie przejeżdżają przez nią i do niej tysiące ludzi (...). Mamy powody do dumy. Pokażmy to światu" - napisał, zachęcając do wsparcia swojego projektu. Pomoc przerosła jego oczekiwania - okazało się, że za zebrane fundusze będzie mógł sfotografować Stolicę nie tylko w dzień, ale też w nocy.

Tak powstał projekt Warszawa z lotu ptaka, którego rezultatem jest seria zapierających dech w piersiach zdjęć. Część z nich postanowiliśmy pokazać Wam na EskaROCK.pl!


Maciej Margas to młody polski fotograf, student Warszawskiej Szkoły Filmowej."Fascynuje mnie Droga Mleczna, uspokaja jazda samochodem, lubię adrenalinę. Przebiegłem Półmaraton (1'50":)) Kocham to co robię" - pisze sam o sobie. Na koncie Maćka jest już wiele ciekawych projektów. Fotografowaniem Warszawy zajmuje się już od 6 lat i w tym czasie "zdobył" każdy wieżowiec w mieście. Nie był to też pierwszy jego lot nad Warszawą. Wkrótce zdjęcia artysty będzie można podziwiać na zorganizowanej przez niego wystawie.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć Warszawy z lotu ptaka, także z pierwszej eskapady Maćka, odwiedźcie jego oficjalną stronę internetową. Poniżej mamy dla Was kawałek, w którym, także z lotu ptaka, możecie zobaczyć piękne krajobrazy:) Pink Floyd - Learning To Fly.