Harry Potter dostanie własny serial? Podobno produkcja ma trafić na HBO Max

i

Autor: screen: https://youtu.be/36dl4eXEq58

Harry Potter dostanie własny serial? Podobno produkcja ma trafić na HBO Max

2021-01-26 10:21

Serial w świecie Harry'ego Pottera to marzenie wielu fanów, którzy chcieliby aby świat czarodzieja cały czas był rozbudowywany. Czy faktycznie możemy liczyć na serial, który trafi na HBO MAX? Takie informacje pojawiły się niedawno w sieci.

Świat Harry'ego Pottera nie jest tak rozbudowany jak uniwersum Gwiezdnych Wojen czy Marvel, jednak fanów ciągle przybywa i często pojawiają się głosy, że przecież świat czarodziejów mógłby zostać rozbudowany. Być może będzie na to szansa, bo mówi się coraz częściej o serialu osadzonym w świecie Harry'ego Pottera. Ile w tym prawdy, że miałby on trafić na platformę HBO MAX?

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Harry Potter doczeka się serialu na HBO MAX? Ile w tym prawdy?

Jak twierdzą informatorzy The Hollywood Reporter, przedstawiciele HBO Max poszukują scenarzystów, którzy mieliby stworzyć opowieść osadzoną w świecie Harry'ego Pottera. No i tutaj zaczynają się schody, ponieważ nie koniecznie musi chodzić o przygody Harry'ego Pottera, a opowieść osadzoną w świecie wykreowanym przez J.K. Rowling. 

Najbrdziej intrygujące jest to, że przedstawiciele Warner Bros. i HBO Max dementują doniesienia, twierdząc, że nie ma planów na rozwój jakiejś serii związanej z Harrym Potterem. Ile prawdy w doniesieniach? Tego dowiemy się w ciągu kilku miesięcy, gdy do publicznej wiadomości trafią w końcu jakieś newsy. 

Harry Potter i Komnata Tajemnic - ile pamiętasz z filmu?

Pytanie 1 z 15
Dlaczego Zgredek przejął listy Harry'ego od przyjaciół?