Liam Neeson ponownie w Gwiezdnych Wojnach? Plotki mówią o pojawieniu się w serialu 'Kenobi'

i

Autor: screen: https://youtu.be/Qp91xlsaKSo

Liam Neeson ponownie w Gwiezdnych Wojnach? Plotki mówią o pojawieniu się w serialu 'Kenobi'

2021-01-25 13:23

Świat Gwiezdnych Wojen ma zostać jeszcze bardziej rozbudowany przez seriale, które pokażą różne czasy ze świata odległej galaktyki. Jednym z tytułów jest serial 'Kenobi', który przedstawia czas między 'Zemstą Sithów', a 'Nową Nadzieją' i to co robił wtedy Obi-Wan Kenobi. Jak się okazuje w produkcji może pojawić się Liam Neeson.

Świat Gwiezdnych Wojen rozbudowuje się coraz bardziej, a wszystko za sprawą gier, książek, komiksów oraz ostatnio seriali, które zostały w większości zapowiedziane. Jedną z produkcji jest serial 'Kenobi', który ma opowiedzieć o losach Obi-Wana Kenobiego w czasach między 'Zemstą Sithów', a 'Nową Nadzieją'. Okazuje się, że w produkcji może pojawić się również Liam Neeson, który miałby wrócić do roli Qui-Gona Jinna!

Zima 2020/21. Seriale telewizyjne, które musicie obejrzeć!

Liam Neeson powróci do roli Qui-Gona Jinna? Takie plotki pojawiły się jakiś czas temu

Jak podaje serwis Small Screen, informator przekazał. że Liam Neeson prowadzi rozmowy z Lucasfilm i praktycznie kwestią formalności jest podpisanie umowy przez aktora. Jak postać Qui-Gona miałby zostać ukazana w filmie? Bardzo prawdopodobne jest to, że mistrz Jedi pojawi się w formie ducha mocy, jednak fani przypuszczają, że może chodzić również retrospekcje.

Liam Neeson często podkreślał, że chętnie powróciłby do roli Qui-Gona, ponieważ do dzisiaj ma ogromny sentyment do świata Gwiezdnych Wojen. Czy tak się stanie? Nie wiadomo, pewne jest za to, że prace nad serialem mają ruszyć w tym roku.

Gwiezdne wojny: jak dobrze znasz gwiezdną sagę?

Pytanie 1 z 11
Na jakiej planecie lądują droidy R2-D2 i C-3PO, który księżniczka Leila przekazała plany w części Nowa nadzieja?