Amy Lee z Evanescence zdradziła, jakich kaset słuchała w dzieciństwie

i

Autor: screen: https://youtu.be/lB8ZsjMhy5M

Amy Lee z Evanescence zdradziła, jakich kaset słuchała w dzieciństwie

2021-06-04 9:58

Winyle niedawno wróciły do łask i wygląda na to, że kaseta również przeżywa renesans, o czym może świadczyć fakt, że coraz więcej zespołów decyduje się wydawać płyty na tym nośniku. Amy Lee z zespołu Evanescence podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat tego nośnika, sentymentalnie wspominając czasy kaset.

Kasety wracają w wielkim stylu i coraz więcej osób kupuje ten nośnik, a artyści chętnie wydają nowe albumy na kasetach. Wielu muzyków ma też dobre wspomnienia z tym nośnikiem, a Amy Lee z Evanescence wspomniała jakie kasety kojarzy z młodością.

Co tam w środku gra - Serj Tankian winyl

Amy Lee wspomniała o swoich ulubionych kasetach

W wywiadzie dla radia 105.7 The Point, Amy Lee wspomniała, jakie kasety kojarzą jej się z młodością:

Przechodziłam różne fazy. Był czas, kiedy mówiłam „grunge to jest to”. Miałam 13 lat. Ciągle słuchałam Nirvany, Soundgarden i Pearl Jam. Słuchałam z kaset. Ciągle słuchałam mojej kasety Pearl Jam aż całą zjechałam. Pamiętam, jaka piosenka otwiera stronę B. Ale potem zakochałam się w Bjork, Becku, The Smashing Pumpkins. Lubię piosenki, które mają w sobie pewną popową wrażliwość. Ale interesował mnie też metal. Chodziłam na deathmetalowe koncerty, uwielbiałam Panterę, ale nie była ona w stanie zaspokoić mojego całego zapotrzebowania na muzykę.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]