Zespoły Queen i Metallica symfoniczne - daty, miejsca i bilety na wydarzenia

i

Autor: Rex Features/East News / Ron Elkman/Sipa USA/East News Muzyka legendarnych grup w zupełnie wyjątkowej odsłonie

Zespoły Queen i Metallica symfoniczne - daty, miejsca i bilety na wydarzenia

2022-06-02 10:09

Zespoły Queen i Metallica to prawdziwe legendy rocka. Każda z tych grup na swój własny, wyjątkowy sposób zapisała się na kartach muzycznej historii i ciężko dziś znaleźć osobę, która nie znałaby kompozycji tych formacji. Jesteście fanami Queen i Metalliki i chcielibyście usłyszeć ich muzykę w zupełnie nowej odsłonie? Będzie na to szansa, gdyż już za dwa tygodnie odbędzie się pierwszy z serii koncert, podczas którego będzie można usłyszeć najbardziej znane utwory danego zespołu w symfonicznej aranżacji.

Zespoły Metallica i Queen to prawdziwe legendy rocka, które wciąż mają duży wpływ na współczesny rynek muzyczny. Mimo śmierci Freddiego Mercury’ego, brytyjska grupa nadal funkcjonuje, już od dziesięciu lat z Adamem Lambertem w roli wokalisty. Dwa lata temu ukazał się pierwszy międzynarodowy album koncertowy tej wyjątkowej formacji. Metallica za to jest obecnie w trakcie trasy koncertowej, a fani zespołu z niecierpliwością czekają na jakieś wieści na temat następcy Hardwired... to Self-Destruct z 2016 roku. Chcielibyście usłyszeć muzykę jednego z tych zespołów (a może nawet obu!) w zupełnie nowe aranżacji? Będzie na to szansa!

Muzyka zespołu Queen symfonicznie - dostępne daty, miejsca, bilety

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od siedmiu lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju.

Koncerty, na które są jeszcze dostępne bilety (można je kupić pod tym linkiem):

  • Nowy Sącz - Amfiteatr w Parku Strzeleckiego  - 19 cze 
  • Koszalin - Amfiteatr Koszalin - 2 lip 
  • Sopot - Opera Leśna -  3 lip
  • Ostróda - Amfiteatr Ostróda - 3 wrz
Co tam w środku gra - Metallica

Muzyka zespołu Metallica symfonicznie - dostępne daty, miejsca, bilety

Chyba każdy zna utwory zespołu Metallica, takie jak Nothing Else Matters, The Unforgiven czy Master Of Puppets. A gdyby tak przesłuchać je w zupełnie innej aranżacji? To możliwe dzięki ukraińskiemu zespołowi Scream Inc., który wraz z orkiestrą symfoniczną gra największe klasyki mistrzów thrashu w projekcie pod nazwą "Muzyka zespołu Metallica Symfonicznie"!

Koncerty, na które są jeszcze dostępne bilety (można je kupić pod tym linkiem):

  • Gorzów Wielkopolski - Filharmonia Gorzowska - 13 sie 
  • Nowy Sącz - Amfiteatr w Parku Strzeleckiego - 14 sie
  • Żywiec - Amfiteatr pod Grójcem - 15 sie