Lady Pank w Warszawie jesień 2022 - bilety, data i miejsce jubileuszowego koncertu

i

Autor: Materiały prasowe Warszawski koncert Lady Pank

Lady Pank w Warszawie jesień 2022 - bilety, data i miejsce jubileuszowego koncertu

2022-06-01 16:03

17 grudnia 2022 w Klubie Stodoła wystąpi formacja Lady Pank! Legendarna grupa powróci na scenę Stodoły z wyjątkowym i zarazem ostatnim koncertem z okazji 40-lecia aktywności scenicznej. Bilety na huczny jubileuszowy występ w Warszawie trafiły właśnie do sprzedaży!

Lady Pank to legendarny polski zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 40 lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Przeboje: Mniej niż zero, Kryzysowa narzeczona, Tańcz głupia, tańcz, Mała Lady Punk, Zamki na piasku, Zawsze tam, gdzie Ty, Sztuka latania, Fabryka małp, Wciąż bardziej obcy, Vademecum skauta, Zostawcie Titanica, Marchewkowe pole, Tacy sami, „Na co komu dziś, 7-me niebo nienawiści, Młode orły, Strach się bać czy Stacja Warszawa na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy. Podczas swojej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka.

Janusz Panasewicz w wywiadzie dla Eski ROCK

Jubileusz Lady Pank

Na rok 2021 przypada jubileusz 40-lecia Lady Pank. Swoje 40-te urodziny zespół uczcił dwunastoma nowymi piosenkami, czyli wydaniem płyty LP40. Wywołają ona przypływ endorfin zwłaszcza wśród tych fanów, którzy pokochali twórczość Lady Pank za bezpretensjonalne, chwytliwe melodie i pop rockowe brzmienia, którymi grupa zdobywała sukcesywnie publiczność i szczyty list przebojów od początku swojej kariery w latach 80-tych.

Koncert Lady Pank w Warszawie - data, miejsce, bilety

Koncerty Lady Pank to blisko dwugodzinne show, złożone z samych przebojów znanych wszystkim od ponad trzech dekad. Warszawska publiczność będzie mogła przekonać się o tym już 17 grudnia 2022 w Klubie Stodoła. Bilety na ostatni koncert w ramach jubileuszowej trasy, celebrującej cztery dekady obecności Lady Pank na scenie, trafiły właśnie do sprzedaży! Można zakupić je stacjonarnie oraz za pośrednictwem stron www.stodola.pl, www.ticketclub.pl