Happysad - koncert w Warszawie 2022 - bilety, data i miejsce wydarzenia

i

Autor: Materiały prasowe Happysad zagrają w warszawskiej Stodole

Happysad - koncert w Warszawie 2022 - bilety, data i miejsce wydarzenia

2022-06-01 15:56

Jesienią 2022 formacja Happysad tradycyjnie wyruszy w trasę koncertową, na mapie której nie zabraknie Warszawy. Już 20 października zespół zagra w Klubie Stodoła, prezentując swoje największe hity, w tym materiał z najnowszego okolicznościowego albumu „Odrzutowce i Kowery”. Bilety na koncert w stolicy trafiły właśnie do sprzedaży!

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Od lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, o czym najlepiej świadczą takie przeboje jak: Zanim pójdę, Mów mi dobrze, Łydka czy Taką wodą być. Grupa od ponad 20 lat regularnie wydaje płyty i koncertuje, nieprzerwanie zyskując nowych fanów. 

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Obchody dwudziestolecia działalności zespołu

Rok 2021 obfitował w serię wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia działalności zespołu. Happysad wydał jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, a jesienią swoją premierę miała także książka Żanety Gotowalskiej Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad. Zespół hucznie świętował także dwie dekady swojej aktywności scenicznej w trakcie licznych występów na żywo. 

Happysad koncert w Warszawie - bilety, data i miejsce

Po jubileuszowym koncercie zespołu w Klubie Stodoła, który odbył się jesienią zeszłego roku, czas na kolejne koncertowe emocje. Happysad wrócą na deski Stodoły 20 października, a bilety na koncert są już dostępne w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej za pośrednictwem stron www.stodola.pl i www.ticketclub.pl

Zobacz także: Bush w Polsce 2022! Pionierzy post-grunge'u zagrają w Warszawie [DATA, MIEJSCE, BILETY]