Bush

i

Autor: Materiały prasowe

Bush w Polsce 2022! Pionierzy post-grunge'u zagrają w Warszawie [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-05-30 11:47

Pionierzy gatunku post-grunge, Bush, po wielu latach powracają do Polski! Jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90-tych, który wylansował takie przeboje jak „Swallowed” czy „Glycerine” przyjedzie promować swój najnowszy album. Sprawdźcie wszystkie szczegóły na temat wydarzenia.

Bush zadebiutował albumem „Sixteen Stone” (1994), który uważany jest za pierwszy album post-grunge’owy. Materiał odniósł wielki sukces w USA - sprzedano go w nakładzie 7 milionów egzemplarzy oraz dotarł do czwartego miejsca w notowaniu US Billboard 200, a utwory „Comedown” i „Glycerine” uplasowały się na szczycie listy US Billboard Modern Rock Tracks. Pod koniec 1996 roku zespół wypuścił nowy singiel „Swallowed”, którym promował nadchodzące wydawnictwo, „Razorblade Suitcase”. Utwór przez 7 tygodni nie schodził z pierwszego miejsca notowania Modern Rock Tracks, a album był najchętniej kupowanym krążkiem zarówno w USA, jak i wielu krajach na całym świecie. Teraz Bush planuje przylecieć do Polski i zagrać swoje największe hity!

Co tam w środku gra? Nirvana

BUSH w Polsce 2022 - gdzie zagra brytyjska kapela?

Zespół Bush zapowiedział trasę koncertową i nie zamierza na niej pominąć naszego kraju. Grupa przyjedzie do Polski 7 czerwca 2022 roku i zagra w Warszawie (Klub Proxima). Bilety na to wydarzenie dostępne na stronie TicketMaster.pl

Sonda
Idziesz w pogo na koncertach?