Zespół Tye Trujillo przygotowuje się do wydania debiutu! Tak brzmi jego zapowiedź - My Pain?

i

Autor: RAUL ARBOLEDA/AFP/EAST NEWS Nowy numer zespołu syna Roberta Trujillo z Metalliki

Zespół Tye Trujillo przygotowuje się do wydania debiutanckiego albumu! Tak brzmi jego zapowiedź - "My Pain"?

2023-01-27 10:41

Rodzina Trujillo aż tętni muzyką! Robert od lat pełni funkcję basisty w zespole Metallica, swoją ścieżką artystyczną podąża też żona artysty. W ślady znanego ojca poszedł jego syn, Tye. Młody już w wieku 12 lat występował na scenie z legendą nu metalu, grupą Korn. Początkujący basista stawia obecnie na działalność we własnym zespole - światło dzienne właśnie ujrzał najnowszy singiel kapeli OTTTO!

Nie da się ukryć, że Robert Trujillo ma powody do domu. Syn długoletniego basisty Metalliki, Tye, od najmłodszych lat zajmuje się muzyką i postanowił iść w ślady znanego ojca i także chwycić za bas. O początkującym muzyku zrobiło się głośno kilka lat temu, gdy w wieku zaledwie 12 lat zagrał kilka koncertów z legendą nu metalu, grupą Korn. Trujillo junior ponownie znalazł się na językach wszystkich, gdy w lipcu ubiegłego roku zadebiutowała druga część sezonu czwartego bijącego rekordy popularności serialu Stranger Things.  W finałowym odcinku pojawił się numer Master of Puppets Metalliki, a Tye, specjalnie na potrzeby produkcji, nagrał jego dodatkowe partie. Młody muzyk bardzo szybko postawił na własną działalność - obecnie spełnia się jako członek metalowej kapeli OTTTO.

Nowy numer kapeli Tye Trujillo! Premiera albumu zbliża się wielkimi krokami!

Zespół właśnie przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego, pełnoprawnego albumu studyjnego. Krążek, zatytułowany Life is a Game ukaże się dokładnie 24 marca. Jakiego brzmienia możemy spodziewać się po wydawnictwie? Najlepiej pokazuje to pierwszy singiel z albumu, czyli My Pain, który miał swoją premierę w środę 25 stycznia. Numer opatrzony został także klipem, utrzymanym w stylu nagrania z kasety VHS. Czy trio, które uzupełniają Bryan Noah Ferretti i perkusista Triko Chavez ma szansę na zdobycie uznanie w świecie metalu?

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe