Zaginęła Monika Dejk-Ćwikła, wokalistka zespołu Obrasqi. Prośba o pomoc w poszukiwaniach

i

Autor: Screen z Facebooka/Obrasqi - https://www.facebook.com/photo?fbid=579360527530275&set=pcb.579367984196196 Zaginęła wokalistka zespołu Obrasqi, Monika Dejk-Ćwikła

Zaginęła Monika Dejk-Ćwikła, wokalistka zespołu Obrasqi. Prośba o pomoc w poszukiwaniach

2022-12-15 9:24

W środę 14 grudnia polskie media społecznościowe obiegła bardzo pilna informacja - zaginęła Monika Dejk-Ćwikła, wokalistka rockowego zespołu Obrasqi. Kobieta wyszła we wtorek 13 grudnia na spacer z psem i od tamtej pory nie skontaktowała się z rodziną. Bliscy i przyjaciele wokalistki proszą o pomoc w poszukiwaniach.

W środę 14 grudnia polskie social media obiegł post, przekazujący bardzo ważną informację - zaginęła Monika Dejk-Ćwikła. Nazwisko kobiety nie powinno być obce fanom polskiej sceny rockowej - jest ona wokalistką rockowej formacji Obrasqi. Jak przekazała siostra Moniki w udostępnionym za pośrednictwem Facebooka poście, wyszła ona we wtorek 13 grudnia na spacer z psem i do tej pory nie wróciła. Mąż wokalistki w kolejnym wpisie dodał, że Monika wyszła przed godziną 12:00 z osiedla XX- lecia PRL w Kartuzach, prawdopodobnie w kierunku ulicy Sambora, a towarzyszący jej pies, biszkoptowy lamr, który reaguje na imię Goya, nie miał na sobie szelek, ani obroży, wskazał także, że zwierzę zostało nagrane na monitoringu przy sklepie Żabka i sklepie monopolowym przy ulicy Ceynowy o godz. 19.15 we wtorek 13 grudnia. Monika Dejk-Ćwikła jest szczupłej budowy ciała, ma włosy w kolorze ciemnego blondu do ramion, które może mieć upięte w kucyk, oczy koloru piwnego, na plecach ma duży tatuaż z motywem róż.

Prośba o pomoc w poszukiwaniach Moniki Dejk-Ćwikły

Zarówno rodzina i przyjaciele, jak i Policja apelują o pomoc w poszukiwaniach i w udostępnianiu informacji. W czwartek rano wznowione zostały poszukiwania kobiety, każdy, kto ma jakiekolwiek informacje w sprawie, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach (nr tel. 47 742 22 18, 47 742 22 40) lub dyżurnym KPP Kartuzy (nr 47 742 22 22). Można zgłaszać się też pod numer alarmowy 112.

Rita Pax gra Breakout i „maca świętości” - Paulina Przybysz w Esce ROCK!