Welshly Arms singlem “Dangerous” zapowiedzieli nowy album! Zespół zagra też w Polsce - sprawdźcie szczegóły

i

Autor: Materiały prasowe Nowości muzyczne od Welshly Arms

Welshly Arms singlem “Dangerous” zapowiedzieli nowy album! Zespół zagra też w Polsce - sprawdźcie szczegóły

2022-06-16 0:18

Uwielbiany w Polsce kwintet z Cleveland, Welshly Arms, prezentuje nowy singiel „Dangerous”. Utwór jest zapowiedzią nowego albumu „Wasted Words & Bad Decisions”, którego premiera zaplanowana jest pod koniec września 2022. W ramach trasy promującej wydawnictwo zespół dwukrotnie odwiedzi Polskę.

Welshly Arms tworzą: Sam Getz (wokal, gitara), Jimmy Weaver (bas, wokal), Mikey Gould (perkusja), Bri Bryant (wokal) oraz Jon Bryant (wokal). Panowie rozkochali w sobie publiczność z całego świata za sprawą wielkiego hitu Legendary, który ma już status platyny w Niemczech czy Szwajcarii i zdobył ponad 200 mln streamów. Sukces utworu sprawił, że piątka muzyków ze środkowego zachodu USA mogła wystąpić w przeróżnych zakątkach globu, jak również na najsłynniejszych festiwalach świata, w tym Lollapaloozie, Reading & Leeds, Bottlerock, Rock am Ring, Hangout Music Fest, Shaky Knees i wielu innych. Muzyka Welshly Arms wielokrotnie pojawiała się w filmach i serialach, w tym Underground 6, Empire, cykl gier FIFA, trailer filmu Nienawistna ósemka Quentina Tarantino. Pojawiała się także w reklamach takich marek jak Miller Lite, Jeep, ESPN, MLB, NFL oraz NASCAR. Utwór Are You Lonely? pojawił się w wirtualnym świecie Fortnite – piosenka jest dostępna w stacji „Radio Underground”.

To najlepsza Chemia jaka była kiedykolwiek!” - Łukasz Drapała w Esce ROCK!

Nowy singiel od Welshly Arms - posłuchajcie numeru “Dangerous”

„Dangerous” opowiada o życiu na krawędzi i niedopuszczaniu do tego, by strach stanowił przeszkodę do bycia sobą. Całe życie wmawia się nam, byśmy trzymali się konkretnych szufladek, rzekomo dla naszego dobra, by siebie chronić. Później zaczynamy orientować się, że życie jest o wiele ciekawsze, kiedy podejmujemy ryzyko i wychodzimy ze strefy komfortu – tak o najnowszym singlu opowiada wokalista i gitarzysta grupy, Sam Getz.

Nadchodzący album zespołu - tytuł, data premiery i pozostałe szczegóły

We wrześniu światło dzienne ujrzy trzeci album Welshly Arms, Wasted Words & Bad Decisions, na który, poza Dangerous, trafią także wydane wcześniej single Are You Lonely?, save me from the monster in my head oraz Stand. Wszystkie utwory nagrywano w starej farmie na przedmieściach Cleveland, Ohio. …Bad Decisions to kwintesencja eklektycznych muzycznych inspiracji zespołu, od jazzu, przez soul, gospel, aż po bluesa, rocka, alternatywę i wszystko pomiędzy.

Welshly Arms na dwóch koncertach w Polsce! Daty, miejsca i bilety na wydarzenia

W ramach trasy promującej album Wasted Words & Bad Decisions, Welshly Arms dwukrotnie wystąpi na żywo w Polsce: 4 października w Krakowie (Klub Kwadrat) i dzień później w warszawskiej Proximie. Szczegóły na oficjalnej stronie organizatora.

Sonda
Czekasz na nowe wydawnictwo Welshly Arms?