Cult of Luna i Russian Circles na dwóch koncertach w Polsce! Data, miejsca i bilety na wydarzenia

i

Autor: Materiały prasowe Przedstawiciele sceny post-metalowej zagrają w Polsce

Cult of Luna i Russian Circles na dwóch koncertach w Polsce! Daty, miejsca i bilety na wydarzenia

2022-06-16 0:00

Czołowe zespoły post-metalowe na dwóch wspólnych koncertach w Polsce! Cult of Luna i Russian Circles wyruszają na cohedlinerską trasę po Starym Kontynencie, podczas której odwiedzą Kraków (30.03.2023) oraz Warszawę (31.03.2023). W roli supportu wystąpi brytyjska grupa Svalbard.

Cult of Luna i Russian Circles to formacje, które na scenie post-metalowej już nic nie muszą udowadniać. Zespoły te od lat konsekwentnie podążają własnymi ścieżkami, jednak w obu przypadkach możemy znaleźć wspólny pierwiastek - nacisk na atmosferę i wypełnienie utworów emocjami. Ich ostatnie wydawnictwa, The Long Road North (Cult of Luna) oraz Blood Year (Russian Circles), wskazują, że o spadku formy nie ma mowy, a same kompozycje cechuje wysoki potencjał koncertowy. Na obu koncertach w roli supportu zaprezentuje się brytyjska grupa Svalbard, której mieszanka post-rocka, black metalu oraz d-beatu zwraca uwagę coraz większej publiczności na europejskiej scenie.

Co tam w środku gra - Keith Richards -Main Offender

Cult of Luna i Russian Circles na dwóch koncertach w Polsce! Daty, miejsca i bilety na wydarzenia

Zespoły zagrają w Polsce dwa koncerty już w przyszłym roku! Formacje zawitają 30 marca 2023 roku do Krakowa, a konkretnie do Klubu Studio, a dzień później pojawią się w Warszawie, gdzie wystąpią w Progresji. Bilety na koncerty dostępne są na stronie organizatora.

Zobacz także: Chcesz grać jak Metallica? Teraz jest to możliwe - James Hetfield i Kirk Hammett poprowadzą kurs gry na gitarze!

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?