Warszawska Zima W Środku Lata z nowym singlem Cynamon

i

Autor: Materiały prasowe Warszawska Zima W Środku Lata z nowym singlem "Cynamon"

Warszawska Zima W Środku Lata z nowym singlem "Cynamon"

2023-12-01 14:35

Warszawski duet Zima W Środku Lata zaprezentował nową kompozycję „Cynamon”.

„Cynamon” to przemyślenia młodej kobiety na przełomie nostalgicznej jesieni i mroźnej zimy. W lekki, melodyjny sposób piosenka opisuje stan zauroczenia i niesłabnącej sympatii. Podmiot liryczny uwrażliwia na momenty dnia codziennego- celebrując każdą chwilę. W humorystyczny sposób zwraca uwagę, że niezależnie od pogody, stanu psychicznego, czy trudności - koc, kawa z cynamonem i miłość potrafią odczarować każdy, nawet najmroźniejszych wieczór. Utwór utrzymany w delikatnym, subtelnym tonie daje słuchaczowi poczucie komfortu, ciepła i spokoju.

Jest to piąty singel zapowiadający nową drugą płytę Zimy W Środku Lata, która ukaże się na początku przyszłego roku.

KWIAT JABŁONI przed premiera singla "Od nowa" w ESKA ROCK

O zespole

Zima w Środku Lata to duet, którego nie da się zaszufladkować. Zadebiutowali płytą "Zima w Środku Lata" w 2022 roku. Zespół gościł na antenie stacji telewizyjnych, na antenach stacji radiowych oraz internetowych listach przebojów. Utwory z pierwszej płyty duetu gościły na listach przebojów lokalnych stacji radiowych m.in. w Warszawie, Lublinie oraz Manchesterze. Duet dostał wyróżnienie podczas konkursu Nowe Brzmienie Warszawskich Ulic'22 z utworem "Papieros na Pół". Piosenka została wydana na płycie - składance tego konkursu.

Michał Szczerbiec i Caroline Brazavsky to burza energii i niebanalnych rozwiązań muzyczno - lirycznych. Częstują słuchaczy niestandardowymi brzmieniami łączącymi w sobie minione, oldschoolowe dekady i otaczające nas dźwięki teraźniejszości. Wykonują swoją muzykę w wersjach elektro - akustycznych wspomagając się looperem i elektroniką.