Voyager na koncercie w Polsce! Gdzie zagrają uczestnicy Eurowizji?

i

Autor: Materiały prasowe Voyager w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

Voyager na koncercie w Polsce! Gdzie zagrają uczestnicy Eurowizji?

2023-05-11 10:25

Od momentu powstania, Voyager pochodzący z Perth w Australii nieustraszenie przeciwstawiał się wszelkim narzuconym mu normom gatunkowym, granicom i regulacjom. Wcielają w życie pop, używają keytaru na scenie i wnoszą pozytywne, podnoszące na duchu emocje do swojej pełnej riffów muzyki, wbiegając naprzód niekończącej się parady ciężkich zespołów, które widzą świat w ciemniejszym świetle.

Voyager są znani z tego, że burzą oczekiwania, a ich odporność i determinacja nie ma sobie równych. Zespół, który odbył wiele tras koncertowych po całym świecie i zbudował niezwykle lojalną bazę fanów, teraz ma się odwrócić bieg wydarzeń dla grupy, która nigdy nie zniechęciła się w obliczu przeciwności losu. Muzyka Voyager ma zaraźliwy wpływ na cały świat, a ich ostatnia europejska trasa koncertowa przyniosła napływ fanów, którzy natychmiast zostali przekonani do ich elektrycznych występów na żywo.

Ten transformujący gatunkowo kwintet łączy w sobie nurt new-romantic i nasycone latami 80-tymi wokale, solówki na klawiszach, techniczną, ale i melodyjną pracę na wolnych obrotach, groovy bass i bombowe perkusyjne zabiegi. Wszystko to sprawia, że Voyager jest progresywną pop metalową siłą, z której jest dziś znany.

Zespół wkrótce wyda swój ósmy studyjny album 'Fearless In Love' 14 lipca za pośrednictwem Season of Mist. Ale zanim rozpoczną kolejny rozdział, muszą wejść na ring, by stoczyć epicką bitwę, o którą walczą od dawna. Historia pasji, wytrwałości i cierpliwości, VOYAGER rzucili swoją rękawicę na ring w Konkursie Piosenki Eurowizji, odkąd Australia ogłosiła swój udział w 2015 roku. Po ośmiu latach wspierania przez fanów, zgłaszania piosenek i głosowania publicznego, VOYAGER otrzymali zasłużoną szansę reprezentowania swojego kraju w 2022 roku na Konkursie Piosenki Eurowizji w Liverpoolu.

Ich utwór 'PROMISE' to epicka propozycja progresywnego pop metalu, która przenosi słuchacza w emocjonalną historię przygody i odkupienia. 'PROMISE' ukazało się 22 lutego i z pewnością stanowi soundtrack dla tych, którzy szukają przygód, ale także pewności siebie podczas odkrywania nieznanego terytorium.

Nie obchodzi nas Eurowizja. Blind Channel dla Eski Rock

Voyager w Polsce! [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 05.10.2023
  • WARSZAWA – VOODOO CLUB
  • Bilety: Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek 11 maja o godzinie 10:00, przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 11 maja o godzinie 12:00. Ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek 12 maja na www.LiveNation.pl o godzinie 10:00.