U.D.O. zagra w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Popularna formacja wystąpi w Warszawie!

U.D.O. zagra w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-10-31 14:28

Legendarny, oryginalny głos Accept powraca do Polski promować swój nowy album o wymownym tytule „Game Over”. Jak sam mówi o tematyce krążka: „Jeśli ludzkość nie przemyśli pewnych rzeczy, może to mieć drastyczne konsekwencje” – UDO ma nadal dużo do powiedzenia w branży muzycznej!

„Game Over” to realistyczna, trzeźwa obserwacja artysty, który widział świat tak intensywnie jak mało kto. Album jest wynikiem licznych podróży odbytych przez Dirkschneidera w ciągu całej kariery. Obserwacja i spotkania z ludźmi, poznawanie nowych kultur i doświadczanie problemów najdalszych zakątków świata pozwoliło mu zebrać doświadczenie, które zaowocowało tak celnym i wrażliwym albumem jak nigdy wcześniej.

Za dosadnymi, zaangażowanymi tekstami idzie równie bezkompromisowa muzyka. Ponadczasowy, rasowy heavy metal garściami czerpie z bogatego doświadczenia niemieckiej i światowej sceny, nie zapominając przy tym o bardziej nowoczesnych akcentach. Zespół, który od lat towarzyszy UDO to nie tylko doskonali muzycy, ale również przyjaciele wokalisty. Gdy wychodzą razem na scenę, możecie być pewni jednego z najlepszych metalowych show, jakie zobaczycie w życiu!

U.D.O. zagra w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zespół zagra w ramach trasy promującej najnowszy album w warszawskiej Progresji już w czwartek 3 listopada! Przed gwiazdą wieczoru wystąpi Existance – francuski skład, który już od ponad 10 lat konsekwentnie gra klasyczny heavy metal, zdobywając coraz większe rzesze fanów. Na koncie mają 4 pełna albumy, z których ostatni pt. Wolf Attack ukazał się w 2021 roku. Przed warszawską publicznością dawka niezwykle solidnego, klasycznie heavy metalu z najwyższej półki.

W sprzedaży wciąż dostępne są bilety na koncert - wejściówki w cenie od 120 do 150 zł można kupić na stronie Progresji

Iron Maiden zagrają w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe