The Libertines - brytyjski zespół zagra w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Brytyjska kapela wystąpi w Polsce!

The Libertines - brytyjski zespół zagra w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-11-02 10:09

Powstały w latach ‘90 brytyjski zespół odwiedzi Warszawę w ramach swojej trasy z okazji dwudziestolecia istnienia na scenie muzycznej. Kiedy i gdzie będzie można usłyszeć takie hity jak “What A Waster”, “I Get Along”,”Up The Bracket”? Ile kosztują wejściówki? Sprawdź wszystkie szczegóły wydarzenia!

Zespół The Libertines w swojej pierwszej wersji został założony w późnych latach dziewięćdziesiątych przez Pete’a Doherty’ego (wokalista, gitarzysta) i Carla Barata (gitarzysta, wokalista). Dopiero w kolejnym roku po wielu perturbacjach wybrano basistę (John Hassall) i perkusistę (Gary Powell). Pierwsze poważne koncerty zaczęły się w roku 2002, kiedy to formacja dwa razy supportowała The Strokes, a później The Vines. Już wtedy fani usłyszeli ich największe hity, takie jak: What A Waster, I Get Along,Up The Bracket, Boys In The Band i Time For Heroes, których możemy spodziewać się także na koncercie w Warszawie!

Artyści, którzy powinni wydać nowy album w 2023 roku - zagranica

The Libertines w Warszawie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Dziś The Libertines nie trzeba nikomu przedstawiać - są jedną z ikon brytyjskiego rocka. Zespół wystąpi w Polsce w ramach trasy “2002-2022 20th Anniversary Tour”. Grupa zagra w Warszawie 4 listopada w Progresji - wejście do klubu będzie otwarte od godziny 19:00, a koncert rozpocznie się dwie godziny później. Bilety są już dostępne w sprzedaży u dystrybutorów, m.in. Going., Eventim Polska, empik bilety oraz w salonach empik i MediaMarkt.