Ørganek zagra w ramach Lata na Pradze! Data, miejsce i bilety na koncert

i

Autor: Materiały prasowe Ørganek wystąpi w Warszawie!

Ørganek zagra w ramach Lata na Pradze! Data, miejsce i bilety na koncert

2022-07-19 10:44

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z trzecią edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i Twoich znajomych. W ramach wydarzenia swój koncert zagra też jeden z najpopularniejszych zespołów polskiej sceny rockowej - Ørganek!

Ørganek to grupa, która powstała w 2013 z inicjatywy jej lidera, czyli Tomasza Organka. Artysta ten jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Grupa zagra koncert w ramach promocji swojej ostatniej płyty zatytułowanej Na razie stoję, na razie patrzę. Jest to trzeci album grupy pełen numerów różnorodnych stylistycznie poruszających wiele ważnych tematów. Teksty Organka przestawiają nie tylko międzyludzkie relacje, ale także najważniejsze zjawiska społeczne, jakie miały miejsce w Polsce na przestrzeni ostatnich kilku lat.

EskaROCK Live! - Organek - Walcz

Lato na Pradze powraca!

Miejski festiwal "Lato na Pradze" powraca z trzecią edycją! W tym roku warszawska Praga ponownie stanie się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań i niezapomnianych przeżyć dla Ciebie i Twoich znajomych. Tego lata ponownie będziecie mogli poczuć klimat letnich festiwali bez wyjeżdżania z miasta. Najlepsi polscy artyści rozgrzeją Was do czerwoności, podczas koncertów w ogrodzie Pragi Centrum, a pozostała część kompleksu ponownie stanie się miasteczkiem festiwalowym. Foodtrucki, bary, zielone strefy relaksu oraz muzyka na żywo - to tylko kilka z atrakcji, które znajdziecie u nas podczas wakacji.

Ørganek zagra w ramach Lata na Pradze! Data, miejsce i bilety

Już 28 lipca swój koncert w ramach Lata na Pradze zagra właśnie Ørganek. Wydarzenie odbędzie się w wyjątkowej przestrzeni Pragi Centrum i rozpocznie się już o godzinie 19:00. Grupa pojawi się na scenie godzinę później. Bilety na koncert, w cenie od 89 złotych, są już dostępne w sprzedaży pod linkiem.

Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?