TSA MNKWL

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Greg Smołoński

TSA MNKWL – zespół szuka fanów do udziału w walentynkowym teledysku!

2024-02-05 14:06

Właśnie na rynku ukazał się najnowszy album TSA MNKWL „NIEZYCIĘŻONY” w wersji LP i zespół przygotowuje kolejną niespodziankę dla swoich fanów! Z okazji tegorocznych Walentynek grupa pracuje nad specjalnym klipem – niespodzianką, w którym będzie mógł wystąpić każdy(!), kto nagra home-video z własną, wizualną interpretacją utworu „TYLKO” i prześle video Messengerem na facebookowym profilu TSA MNKWL. Zespół przygotował specjalne zaproszenie do uczestnictwa w teledysku.

„Kompozycja „TYLKO” jest idealnym utworem na Walentynki – mówi Damian Michalski, wokalista TSA MNKWL. Dlatego warto nauczyć się jego tekstu (lub nawet podglądać z kartki), zaśpiewać go dla ukochanej osoby, zarejestrować na video i wysłać do nas Messengerem. Najbardziej oryginalne interpretacje zostaną zamieszczone w naszym specjalnym teledysku, który opublikujemy w Międzynarodowym Dniu Zakochanych, 14 lutego. To niezwykły dzień, dlatego taki niezwykły klip.”

ESKA ROCK: Måneskin kolejną gwiazdą Open'er Festival 2024!

Unikalna okazja pojawienia się w specjalnym klipie zespołu TSA MNKWL! Warunki techniczne

  • Aby nagrane home-video dostało się do klipu, musi spełniać kilka warunków:
  • video musi być bardzo dobrej jakości technicznej, o rozdzielczości HD (1920x1080px), choć można je nagrać własnym telefonem komórkowym;
  • kadrowanie, tzn. proporcje obrazu "pion" lub "poziom" są obojętne;
  • śpiewająca osoba musi być dobrze doświetlona oraz widoczna, co najmniej w ujęciu portretowym (tak, jak na przykładowym video zespołu);
  • utwór „TYLKO”, musi być zaśpiewany (wizualnie zinterpretowany) w tempie identycznym do utworu z płyty (nie wolniej, ani szybciej), aby idealnie zsynchronizować głos Damiana z interpretacją wizualną, gdyż w finalnym teledysku będzie słychać tylko głos wokalisty TSA MNKWL...Nawet jeżeli ktoś nie ma głosu jak Pavarotti, nie należy się martwić, bo w klipie będzie śpiewać głosem wokalisty TSA MNKWL... ;)
  • przy wyborze nagrań video do teledysku, zespół zwracać będzie uwagę na kreatywność interpretacji słów utworu (ubiór, scenografię i choreografię wykonawców).

Zespół na zgłoszenia czeka do soboty, 10 lutego, do godz. 24:00.

W opisie home-video należy podać imię i nazwisko śpiewającego oraz dla kogo dedykowane jest wykonanie utworu.

22 stycznia 2024 ukazała się winylowa, efektownie wydana edycja płyty w wersji gatefold. Bogata grafika, wiele oryginalnych fotografii zespołu i ciekawostek graficznych. A do tego unikalne inserty dla fanów: 1) grafika z okładką 3D w stylowym passe-partout, 2) plakat z okładką wersji winyl LP w skali 1:1, 3) kalendarz TSA MNKWL 2024 w bardzo efektownym, dwustronnym wydaniu oraz niespodzianka(!) 4) unikalny, KOLEKCJONERSKI BILET wstępu na wybrany przez siebie koncert TSA MNKWL! LP można nabyć w trzech różnych wersjach kolorystycznych winyli. Zestaw jest limitowany, więc warto się pospieszyć z zakupem.

Nowy materiał zarejestrowany został między lutym 2020 a kwietniem 2023 w studio Leonardo 27 oraz w studio KWART w Bochni, natomiast partie bębnów nagrano w domowy studio Marka Kapłona w Opolu. Za produkcję płyty odpowiadali muzycy zespołu, Marek Kapłon oraz Piotr Lekki, a krążek ukazał się w barwach wytwórni Black Mustache Records. Okładkę i szatę graficzną wydania LP i CD płyty zaprojektował wieloletni grafik zespołu TSA, Piotr Makowiec. Sygnowana przez niego oprawa graficzna LP oraz insertów spotkała się z wielkim uznaniem.