Bruce Springsteen i Tom Morello

i

Autor: Ross D. Franklin/Associated Press/East News, ANGELA WEISS/AFP/East News

Wiadomości

Tom Morello dołączył na scenie do Bruce'a Springsteena. Jak sobie poradził gitarzysta?

Bruce Springsteen ponownie połączył siły z Tomem Morello. Gitarzysta Rage Against the Machine zagrał gościnnie w dwóch utworach w trakcie koncertu Bossa i The E Street Band. Co ciekawe, były to kompozycje niegrane od kilku lat na żywo.

Tom Morello dołączył na scenie do Bruce'a Springsteena

W marcu Bruce Springsteen rozpoczął tegoroczną trasę koncertową. Zanim dotrze na Stary Kontynent, występuje on w Stanach Zjednoczonych. 7 kwietnia Springsteen zagrał w Kia Forum w Inglewood (stan Kalifornia). 

Publiczność łącznie mogła usłyszeć aż 31 utworów. W pewnym momencie koncertu na scenę do Springsteena oraz E Street Band dołączył Tom Morello, gitarzysta znany z formacji Rage Against the Machine. 

Bruce Springsteen świętuje 50-lecie kariery!

Zagrał on w dwóch utworach i to nie byle jakich. Mowa tu o "American Skin (41 Shots)" (z albumu "High Hopes"), który nie był wykonywany na żywo od 2017 roku wspólnie przez Springsteena i E Street Band oraz "The Ghost Of Tom Joad" (z tak samo zatytułowanego krążka), który po raz ostatni publiczność mogła usłyszeć w 2017. 

A jak wypadł Morello? Sprawdźcie w poniższych filmikach, które zostały udostępnione w serwisie YouTube:

Przypomnijmy, że w maju tego roku Bruce Springsteen dotrze z koncertami także do Europy. Niestety, na rozpisce zabrakło Polski. Muzyk najbliżej naszego kraju wystąpi w czeskiej Pradze. Pojawi się tam, wraz z E Street Band, 28 maja.

Oto najbardziej chwytliwe kawałki rockowe. Naukowcy to zbadali [TOP10]: