Till Lindemann zagra w Katowicach! Wokalista Rammsteina z solowym koncertem w Polsce!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Olaf Heine Till Lindemann na solowym koncercie w Polsce

Till Lindemann zagra w Katowicach! Wokalista Rammsteina z solowym koncertem w Polsce!

2023-09-23 13:00

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów zespołu Rammstein, a szczególnie jego wokalisty, Tilla Lindemanna! Muzyk wyrusza ze swoim pobocznym projektem w trasę koncertową! Co najważniejsze, seria pokazów nie ominie Polski! Gdzie i kiedy zagra Till? Znane są także ceny biletów na nadchodzące wydarzenie.

Till Lindemann nie ogranicza swojej artystycznej działalności jedynie do zespołu Rammstein. Muzyk ma na koncie dwa albumy studyjne, nagrane w ramach supergrupy Lindemann - mowa o płytach Skills in Pills F & M. Muzyk od kilku lat skupiał się na działalności w macierzystej formacji, od jakiegoś czasu jednak artysta dawał wyraźnie do zrozumienia w swoich social mediach, że coś się szykuje. W poniedziałek 24 kwietnia Till zamieścił zdjęcie, za pomocą którego oficjalnie ogłosił, że w listopadzie i grudniu wyruszy w solową trasę - właśnie poznaliśmy jej szczegóły!

Mellina - Tomek Lipiński o doświadczeniach z LSD: słyszałem co ludzie w myślą / Mellina #35

Till Lindemann na solowym koncercie w Katowicach!

Wszystkie szczegóły pojawiły się w środę 26 kwietnia. Muzyk oficjalnie ogłosił trasę, w ramach której zagra także w naszym kraju! "Till Lindemann Tour 2023" zawita do Polski dokładnie 26 listopada 2023 roku, całe wydarzenie odbędzie się w Katowickim SpodkuCeny wejściówek wahają się będą od 225 do 475 złotych. Jako supporty pojawią się grupy Aesthetic Perfection i Phantom Vision. Bilety będą dostępne pod linkiem.