Rammstein ogłaszają Europe Stadium Tour 2024! Czy zespół powróci do Polski?

i

Autor: Materiały prasowe Rammstein ogłaszają trasę po Europie na 2024 rok!

Rammstein dodał nowe daty do Europe Stadium Tour 2024! Czy zespół powróci do Polski?

2023-10-25 11:37

Wygląda na to, że worek z ogłoszeniami koncertowymi otworzył się na dobre! Z dnia na dzień pojawiają się kolejne informacje o coraz to nowych trasach i występach - także na terenie Polski. We wtorek 10 października Panowie z Rammsteina oficjalnie potwierdzili, że w 2024 roku wracają na europejskie stadiony, z czasem do listy zostały dodane nowe daty. Niestety, nie mamy dobrych wieści dla polskich fanów...

Zespół Rammstein był na samym początku ostatniej odsłony europejskiej części swojej trasy koncertowej, gdy wybuchł ogromny skandal wokół osoby Tilla Lindemanna. Muzyk został oskarżony przez fankę o nakłanianie do współżycia i podanie środków odurzających, a za nią podążyły kolejne kobiety. Media na całym świecie zaczęły rozpisywać się o mrocznej stronie wokalisty zespołu, a berlińska prokuratura wszczęła w jego sprawie śledztwo. Te nie przyniosło żadnych efektów i zostało umorzone ze względu na brak wystarczających dowodów. Tuż po nim muzyk oficjalnie ogłosił premierę solowej płyty i wydał już cztery, świetnie przyjęte single. Do premiery Zunge został jeszcze niecały miesiąc, tak jak do solowego koncertu Tilla w Polsce. Muzyk zagra 26 listopada w katowickim Spodku.

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Rammstein zapowiada europejską trasę koncertową na 2024 rok! 

Gdy wydawało się, że przyszłość Rammsteina stoi niejako pod znakiem zapytania, co trochę podsycali sami członkowie grupy, wiemy już, że niemieckiej legendy industrial metalu nic nie jest w stanie złamać! We wtorek 10 października formacja oficjalnie zapowiedziała, że przygotowuje się do ogłoszenia szczegółów trasy koncertowej po Europie w 2024 roku! Wtedy jednak podała jedynie harmonogram sprzedaży biletów, pozostawiając fanów w niepewności, co do planowanych do odwiedzenia miejsc.

Rammstein w Polsce w 2024 roku?

Czy wiadomo coś na temat występu Rammsteina w Polsce w przyszłym roku? Niestety tak, daty i miasta do których Rammstein zawita w przyszłym roku są już znane i ku zaskoczeniu wielu, na liście tej zabrakło Polski! Nasz kraj nie pojawił się także w ogłoszeniu kolejnych dat i miast, które zespół udostępnił w poniedziałek 23 października...

Formacja wciąż nie podała jednak swoich planów na sierpień (na chwilę obecną trasa kończy się 31 lipca w Gelsenkirchen) - rodzimi fani nie ukrywają, że mają nadzieję, że to właśnie wtedy grupa jednak zawita do Polski.

Rammstein - jak dobrze znasz niemiecką legendę industrial metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Kiedy odbył się pierwszy występ Rammstein w Polsce?