The Rolling Stones zapraszają na wirtualny koncert „GRRR Live!” Kiedy i jak oglądać?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Getty Images Wyjątkowy koncert The Rolling Stones - kiedy i jak oglądać?

The Rolling Stones zapraszają na wirtualny koncert „GRRR Live!” Kiedy i jak oglądać?

2023-02-01 14:40

Kilkanaście dni przed premierą „GRRR Live!”, fani The Rolling Stones będą mogli obejrzeć ten wyjątkowy koncert z 2012 roku, po raz pierwszy od premiery w systemie pay-per-view.

Stream przygotowany we współpracy z Kiswe to zapis koncertu z 2012 roku, który został zorganizowany w ramach trasy celebrującej 50-lecie The Rolling Stones. Poza gwiazdami wieczoru, w show wzięli udział The Black Keys, Lady Gaga, Gary Clark Jr., John Mayer, Mick Taylor i Bruce Springsteen. Stream odbędzie się 2 lutego o 21:00 polskiego czasu. Bilety są dostępne na stronie RollingStonesNewark.com. Fani będą mogli udostępnić video selfies i oglądać filmy nagrane przez innych widzów koncertu.

Oryginalnie występ był dostępny jedynie w USA w systemie pay-per-view. „GRRR Live!” jest uważany za jeden z najwybitniejszych występów w karierze grupy. W setliście nie zabrakło ponadczasowych przebojów takich jak „It’s Only Rock ‘n’ Roll (But I Like It)”, „Honky Tonk Women”, „Start Me Up”, „Gimme Shelter”, „Sympathy For The Devil” czy „(I Can’t Get No) Satisfaction”.

Album "GRRR Live" nadchodzi!

W lutym do sprzedaży trafi album z największymi hitami w karierze Stonesów, nagranymi podczas jubileuszowej trasy zorganizowanej z okazji 50-lecia. Zarówno premiera płyty „GRRR Live!”, jak i globalna transmisja koncertu, pozwolą fanom z całego świata doświadczyć magii, do której dostęp mieli wcześniej tylko najwięksi szczęściarze.

Rockowe teledyski, wyreżyserowane przez słynnych filmowców