Nadchodzi nowa muzyka od The Rolling Stones! Keith Richards oficjalnie potwierdził wieści!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Getty Images Muzyk The Rolling Stones potwierdza zbliżające się premiery od zespołu

Nadchodzi nowa muzyka od The Rolling Stones! Keith Richards oficjalnie potwierdził wieści!

2023-01-13 12:30

O tym mówi się już od dobrych kilku miesięcy, a fani nie ukrywają, że bardzo czekają na oficjalne wieści w sprawie - The Rolling Stones zamierzają wydać nową muzykę! Informacje te przekazał Keith Richards za pośrednictwem swoich social mediów! Co już wiadomo na temat nadchodzącego wydawnictwa? Czyżby szykowała się też trasa koncertowa?

Ostatnie lata były bardzo ważne dla zespołu The Rolling Stones. W 2021 roku muzycy musieli zmierzyć się z niespodziewaną śmiercią wieloletniego perkusisty, Charliego Wattsa, w ubiegłym roku zaś grupa świętowała swoje sześćdziesięciolecie. Już od dobrych kilku miesięcy plotkuje się także o tym, że formacja intensywnie pracuje nad nowym albumem, który miałby ujrzeć światło dzienne w 2023 roku. Muzycy byli widziani pod studiem nagraniowym w Nowym Jorku, a fakt powstawania nowego wydawnictwa potwierdził już Ronnie WoodsGitarzysta zdradził także, że znajdą się na nim partie, nagrane zarówno przez Wattsa, jak i perkusistę sesyjnego, Steve'a Jordana. To właśnie on powiedział także, że płyta najpewniej ukaże się latem 2023 roku. Wygląda na to, że jej namiastkę będziemy mogli usłyszeć szybciej, niż się wydaje!

Keith Richards potwierdza, że nadchodzi nowa muzyka od The Rolling Stones!

W drugim tygodniu stycznia 2023 roku, Keith Richards zamieścił w swoich social mediach krótkie wideo, za pośrednictwem którego złożył fanom The Rolling Stones życzenia noworoczne. Nagranie trwa kilka sekund, ale wybrzmiewa z niego to, co najważniejsze - nadchodzi mowa muzyka od legendarnej formacji! Gitarzysta nie zdradził żadnych szczegółów, jednak powiedział także, że ma nadzieję na zobaczenie się z fanami! Czyżby grupa szykowała się do trasy, promującej nowy album? Wszystkich szczegółów dowiemy się najpewniej niebawem!

Artyści, którzy powinni wydać nowy album w 2023 roku - zagranica
Sonda
Czekasz na nową muzykę The Rolling Stones?