The Rolling Stones POTWIERDZAJĄ gościnny udział McCartneya na nowej płycie! Co z Ringo Starrem?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Getty Images Paul McCartney pojawi się na nowej płycie The Rolling Stones

The Rolling Stones POTWIERDZAJĄ gościnny udział McCartneya na nowej płycie! Co z Ringo Starrem?

2023-02-23 9:26

Raptem wczoraj pisaliśmy o krążących w świecie muzyki plotkach, jakoby na najnowszym, niezatytułowanym jeszcze albumie The Rolling Stones miał zagrać Paul McCartney. Źródła donosiły także o udziale w projekcie Ringo Starra. Teraz do pogłosek tych postanowili się odnieść sami zainteresowani - co mają do przekazania fanom?

Fani klasycznego rockowego brzmienia nie ukrywają, że z niecierpliwością czekają na najnowszy album studyjny The Rolling Stones. Ostatnie wydawnictwo legendarnej formacji ukazało się w 2016 roku. Mowa o Blue & Lonesome, na który trafiły jednak wyłącznie covery. Ostatnia płyta Stonesów z w pełni autorskim materiałem to A Bigger Bang z 2005 roku. Muzycy zostali zauważeni w drodze do studia nagraniowego w Los Angeles już w ubiegłym roku, niedługo później Ronnie Wood i Keith Richards potwierdzili, że trwają intensywne prace nad nowym projektem. 

Beatlesi na nowym albumie Stonesów?

Raptem we wtorek 21 lutego magazyn "Varierty" opublikował artykuł, w którym poinformował, powołując się na źródło, że na nadchodzącym albumie Stonesów, za produkcję którego odpowiadać ma Andrew Watt, zagrają eks Beatlesi - Paul McCartney i Ringo Starr. Co ciekawe, zespół postanowił się odnieść do tych wieści.

Zobacz także: The Rolling Stones i Paul McCartney współpracują?

The Rolling Stones reagują na doniesienia "Variety"

Zespół postanowił przesłać do redakcji CNN oficjalnego maila. Przedstawiciel grupy potwierdził, że Paul McCartney pojawi się na nadchodzącym albumie formacji. Sprostowano przy tym, że muzyk zagra na basie na jednym utworze. Poinformowano także, że w nagraniach wydawnictwa nie brał udziału Ringo Starr. 

Not The Rolling Stones w Esce Rock i festiwal jakiego jeszcze w Polsce nie było!