The Pretty Reckless zagrają w Warszawie! Znana jest rozpiska czasowa koncertu!

i

Autor: Hollandse Hoogte / Harold Versteeg/EAST NEWS Timing warszawskiego koncertu The Pretty Reckless

The Pretty Reckless zagrają w Warszawie! Znana jest rozpiska czasowa koncertu!

2022-11-10 12:06

Już dziś, w czwartek 10 listopada, odbędzie się koncert The Pretty Reckless. Amerykańska grupa rockowa, na czele której stoi Taylor Momsen, będzie promować w Warszawie swój najnowszy album studyjny, czyli "Death by Rock and Roll". Znana jest już rozpiska godzinowa wydarzenia - o której grupa pojawi się na scenie?

Taylor Momsen zyskała rozpoznawalność na całym świecie jako aktora, występująca w kultowym serialu Plotkara. W duszy Taylor jednak od zawsze grała muzyka - jeszcze występując w popularnej produkcji rozpoczęła ona współpracę z uznanymi producentami muzycznymi. Ostatecznie Momsen utworzyła w 2009 roku zespół The Pretty Reckless, w skład którego wchodzą obecnie, poza Taylor, Ben Phillips na gitarze prowadzącej, Jamie Perkins na perkusji i Mark Damon na basie - wszyscy oni grali w zespole Famous na początku 2000 roku. Pierwszy album kapeli, zatytułowany Light Me Up ukazał się w 2010 roku. Aktualnie formacja ma na koncie cztery albumy studyjne. Ostatni, Death by Rock and Roll, miał swoją premierę w lutym 2021 roku. Wydawnictwo otrzymało dobre opinie od krytyków muzycznych, gościnnie zaś pojawili się na nim Kim Thayil, Matt Cameron i Tom Morello.

The Pretty Reckless zagrają w Warszawie - rozpiska godzinowa koncertu

W ramach promocji albumu zespół wyruszył w trasę koncertową, która objęła także Polskę! The Pretty Reckless zagrają w warszawskiej Progresji już w czwartek 10 listopada. Dla osób, które nie zdążyły zakupić wejściówek mamy niestety złe wieści - koncert jest już całkowicie wyprzedany. W ramach supportu wystąpi na wydarzeniu grupa Cruel Knives. Jak prezentuje się rozpiska godzinowa? Szczegóły poniżej:

  • Otwarcie drzwi: 18:30
  • Support – Cruel Knives: 20:00
  • The Pretty Reckless: 21:15
Rockowe koncerty w 2023 roku - na te zespoły czekamy najbardziej!

Nirvana - jak dobrze znasz historię legendy grunge'u? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Z jakim innym legendarnym muzykiem skonfliktowany był Kurt Cobain?