The HU zapowiedzieli nowy album! Kiedy ukaże się „Rumble Of Thunder”?

i

Autor: Materiały prasowe Szczegóły nowego wydawnictwa The HU

The HU zapowiedzieli nowy album! Kiedy ukaże się „Rumble Of Thunder”?

2022-07-14 10:42

Legenda mongolskiego rocka powraca z nowym wydawnictwem! Osiągający sukcesy na całym świecie zespół The HU już we wrześniu zaprezentuje album “Rumble Of Thunder”, który promowany jest singlem “Black Thunder”. Posłuchajcie tego numeru i sprawdźcie pozostałe szczegóły płyty!

Pochodzący z Mongolii The HU to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na światowym rynku muzycznym. Członkowie The HU swoją muzykę określają terminem „hunnu rocka” (w języku mongolskim słowo „hu” oznacza człowieka). Od czasu powstania w 2016 roku, grupa ma na swoim koncie szereg sukcesów, między innymi numer 1 na liście Billboard World Albums Chart, numer 1 na liście Top New Artist Albums i pozycje w Top 5 na listach sprzedaży płyt w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii.

To najlepsza Chemia jaka była kiedykolwiek!” - Łukasz Drapała w Esce ROCK!

Nowy album od The HU nadchodzi!

The HU to nie tylko wysokie miejsca na listach sprzedażowych, ale także wyprzedane koncerty w Europie, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Po sukcesie wydanego w 2019 roku albumu The Gereg, który zawierał takie hity jak Wolf Totem i Yuve Yuve Yu, The HU powracają z nowym albumem, Rumble Of Thunder. Premiera płyty zaplanowana jest na 2 września, a zamówienia można składać pod tym linkiem. Nowy album ponownie łączy cały świat z kulturą mongolską i jej unikalnymi, podstawowymi wartościami, na przykład duchowe połączenie z ziemią, a zespół w swoich tekstach porusza tematy takie jak pomyślność i pokój dla wszystkich. Krążek promuje utwór, zatytułowany Black Thunder, do którego ukazał się też teledysk - sprawdź go poniżej!

Tracklista albumu:

 1. This is Mongol
 2. YUT Hövende
 3. Triangle
 4. Teach Me
 5. Upright Destined Mongol
 6. Sell The World
 7. Black Thunder
 8. Mother Nature
 9. Bii Biyelgee
 10. Segee
 11. Shihi Hutu
 12. TATAR Warrior