The Faim, czyli granie w indie rockowym stylu. Australijski zespół wraca z koncertem do Polski - data, miejsce, bilety

i

Autor: Materiały prasowe Australijska kapela wraca do Polski

The Faim, czyli granie w indie rockowym stylu. Australijski zespół wraca z koncertem do Polski - data, miejsce, bilety

2022-06-09 17:38

Australijczycy z The Faim wracają do Polski po trzech latach. Debiutowali na wielkich festiwalach Reading, Leeds i Lollapalooza Berlin, wyprzedali dziesiątki koncertów na całym świecie, ich utwory przesłuchało ponad 140 mln osób na świecie, a już niedługo ponownie wystąpią w naszym kraju!

The Faim to zespół, który zwrócił na siebie uwagę już za sprawą wydanego w 2019 roku debiutu State of Mind. Występy na największy festiwalach (Reading, Leeds czy Lollapalooza Berlin), wyprzedane solowe koncerty na całym świecie, często odtwarzane utwory w europejskich radiach czy ponad 140 milionów odtworzeń na portalach streamingowych – o takim początku kariery może pomarzyć każda grupa. Czerpiąc inspiracje z indie rocka, pop punka oraz współpracując z różnymi producentami The Faim tworzy muzykę, której nie można odmówić przebojowości.

Majka Jeżowska w Esce ROCK! Artystka o Dniu Matki, Nergalu, Pol'and'Rock Festival i vlogowaniu

The Faim wracają do Polski - data, miejsce i bilety na koncert

Jeśli lubisz gitarowe granie połączone z przebojowością, cenisz sobie muzykę chociażby zespołu Blossoms, pokochasz The Faim. A jeśli do tego podoba ci się dreamy pop w stylu LANY, szczególnie jeśli chodzi o estetykę, sprawdź teledysk do "The Hills", a później... przyjdź 20 czerwca do warszawskiej Hydrozagadki.

Bilety na koncert znajdziesz na stronie www.winiarybookings.pl.