Inhaler prezentują nowy singiel, tuż przed występem na Open’erze - posłuchajcie numeru “These Are The Days”

i

Autor: Materiały prasowe Nowy numer od Inhaler

Inhaler prezentują nowy singiel, tuż przed występem na Open’erze - posłuchajcie numeru “These Are The Days”

2022-06-09 15:21

Zespół Inhaler, którego 29 czerwca będzie można zobaczyć na żywo na Open’erze, z okazji rozpoczęcia trasy koncertowej zaprezentował nowy singiel zatytułowany „These Are The Days”.

Kwartet z Dublina powraca z indie-rockowym hymnem, który jest następca debiutanckiego albumu It Won't Always Be Like This. Płyta, wydana w lipcu 2021 roku, trafiła na szczyt list sprzedaży zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Irlandii.

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves

Grupa ma w planach wiele letnich festiwali, w tym swój pierwszy koncert na Glastonbury na scenie Johna Peela, a także występy na takich imprezach jak Pinkpop, Lollapalooza Chicago, Summer Sonic czy Open’er. Inhaler pojawi się też w roli gwiazdy wieczoru na show w Dublinie, gdzie muzycy zagrają dla 5 tysięcy fanów, a ponadto będą supportem Arctic Monkeys na koncertach w Europie.

Inhaler mają na koncie ponad 140 milionów streamów, a ich studyjny debiut otrzymał wyróżnienie BRIT Breakthrough i sprzedał się w ponad 120 tysiącach egzemplarzy na całym świecie. These Are The Days to pierwszy utwór, który powstał podczas sesji do nadchodzącego drugiego albumu Inhaler. Więcej informacji o nowej płycie już wkrótce.