The Cuts rozpoczyna rok koncertem w Warszawie!

i

Autor: Materiały prasowe The Cuts rozpoczyna rok koncertem w Warszawie!

The Cuts rozpoczyna rok koncertem w Warszawie!

2023-12-19 12:53

The Cuts powracają! Po wielkich przebojach i premierowym singlu "Czereśniowy sad", który ukazał się niedawno, zespól powraca do koncertowania. 5 stycznia, w pierwszy weekend nowego roku 2024, zagra w Warszawie!

The Cuts to zespół z Piły - Przemek Zdunek i Tomek Rożek (występujący pod pseudonimem Tom Horn - producent współpracujący m. in. ze Strachami na Lachy, Vavamuffin, Dezire). Muzycy, poruszając się w elektrorockowych brzmieniach, sięgają po różnorodne inspiracje muzyczne, uzupełniając je poetyckimi tekstami.

Po kilku latach przerwy w aktywności twórczej powrócili tej jesieni - w sierpniu ukazał się ich pierwszy od paru lat utwór "Czereśniowy sad", a od września do listopada zagrali kilkanaście koncertów w całej Polsce. Teraz, po świetnym koncertowym otwarciu, zagrają powtórnie w stolicy.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

The Cuts w Warszawie na początku 2024 roku!

5 stycznia pojawią się w stołecznej Hydrozagadce - jednym z najpopularniejszych klubów w mieście i w Polsce. Wraz z nimi wystąpią formacje Horta oraz Dar Młodzieży, a cały koncert będzie nie tylko najlepiej rockującym wydarzeniem w Warszawie, ale tez na pewno najgłośniejszym i najbardziej gitarowym!