T.Love zapowiada „Deszcz”! Klip do nowego singla zespołu jest już dostępny!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Jacek Poremba T. Love z nowym teledyskiem

T.Love zapowiada „Deszcz”! Klip do nowego singla zespołu jest już dostępny!

2022-11-04 10:42

Dzień przed urodzinami Muńka Staszczyka, prezentujemy singiel i teledysk promujący album „Hau! Hau!”, zatytułowany „Deszcz”

Myślę, że to kawałek mega aktualny. Dotyczy manipulacji medialnej, która w dobie wojny realnej, informacyjnej i szczepionkowej jest wręcz monstrualną i zabójczą jak najgorszy virus. Teledysk jest w klimacie lekkiego dystansu, pełny poczucia humoru, ale i fajnej, delikatnej łobuzerki – Muniek.

Teledysk do numeru "Deszcz"

Teledysk wymyśliła i zrealizowała fantastyczna artystka Dominika „Śliwka” Cierplikowaska, która ma na swoim koncie wiele prac graficznych, jak i teledysków, m.in. Martyny Jakubowicz czy Jaromira Nohavicy.

Muniek Staszczyk: T.Love nie był nigdy zespołem, który dawał głupią rozrywkę

Ta z pozoru prosta, dziecięca i kolorowa historia ma pokazać gorzką rzeczywistość jaką my dorośli zgotowaliśmy najmłodszym. Rzeczywistość pełną różnych prawd (tylko która i czyja jest właściwa?), zaśmieconej fake newsami. Czując bunt i niezgodę, Franek postanawia coś zmienić. Razem z grupą przyjaciół zakłada band, który wyśpiewa co o tym wszystkim myślą. Ich salą koncertową będzie warszawska ulica... Zrobią to wykorzystując tylko własne zasoby i bardzo po dziecięcemu, ale to co dziecięce jest prawdziwe i szczere, a prawdy nie ma w żadnej TV. Chciałabym, aby utwór i jego warstwa tekstowa w połączeniu z moim obrazem, sprawiły, że nabierzemy większego dystansu do tego co serwują nam media, umieli patrzeć krytycznie, jak dzieci, a w tym wszystkim zobaczyli, że będąc ponad podziałami naszą największą wartością jest przyjaźń – reżyserka Dominika Cierplikowska

Wyjątkowe koncerty T.LOVE na 40-lecie z udziałem gości specjalnych!

40-lecie aktywności scenicznej, 30-lecie wydania płyty “King”, doskonale przyjęta najnowsza płyta, nagrana w reaktywowanym składzie, oraz jubileuszowe koncerty z udziałem wyjątkowych gości specjalnych. Legendarna grupa T.LOVE jesienią tego roku zagra w Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie oraz Toruniu. Zdobądź bilet i świętuj razem z załogą Muńka Staszczyka huczny jubileusz!

T.Love - 40 urodziny zespołu + goście specjalni:

  • 10 listopada - Klub Wytwórnia, Łódź (gość specjalny: Grabaż)
  • 11 listopada - Centrum Koncertowe A2, Wrocław (gość specjalny: Kasia Lins)
  • 19 listopada - Klub Stodoła, Warszawa (support: Komety, gość specjalny: Pablopavo, Tomasz Organek)
  • 23 listopada - Klub Studio, Kraków (gość specjalny: Wojciech Waglewski)
  • 25 listopada - Od Nowa, Toruń (gość specjalny: ogłoszenie wkrótce!)

Bilety na jubileuszowe koncerty T.LOVE są dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl.