Sting wraca do Polski w 2024 roku! Gdzie i kiedy zagra artysta?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Martin Kierszenbaum Sting w Polsce w 2024 roku [DATA, MIASTO, BILETY]

Sting wraca do Polski na dwa koncerty w 2024 roku! Gdzie i kiedy zagra artysta?

2023-11-20 11:04

The Cherrytree Music Company i Live Nation oficjalnie ogłaszają, że 17-krotny zdobywca nagrody Grammy - Sting, wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach My Songs: 6 czerwca 2024 roku w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie oraz 7 czerwca 2024 w Atlas Arenie w Łodzi.

Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje, napisane podczas niezwykłej kariery zarówno jako członka The Police, jak i artysty solowego. To ponadczasowe show, w którym Sting wykonuje takie hity jak: "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottle" i wiele innych kultowych utworów.

Ostatnie występy Stinga zostały uznane przez The Times (UK) za „masterclass”; a o artyście mówią: „Sting pozostaje niezaprzeczalnie utalentowanym wykonawcą z bogatym dorobkiem artystycznym”. The Telegraph opisuje je jako „niespotykana przyjemność”, a sam Sting został okrzyknięty przez The Guardian "bezkonkurencyjnym" za jego "niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop".

Lenny Kravitz - największe przeboje gwiazdora współczesnego rocka!

Sting na dwóch koncertach w Polsce w 2024 roku [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 6 czerwca 2024 – ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot
  • 7 czerwca 2024 – Atlas Arena, Łódź

Bilety

  • Przedsprzedaż dla klientów i osób zainteresowanych ofertą Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 22 listopada o godzinie 10:00
  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w środa, 22 listopada o godz. 12:00
  • Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 24 listopada na LiveNation.pl o godz. 10:00