Spotify Wrapped 2022 - jak zobaczyć swoje muzyczne podsumowanie roku? Instrukcja krok po kroku

i

Autor: Pixabay Jak zobaczyć swoje muzyczne podsumowanie Spotify?

Spotify Wrapped 2022 - jak zobaczyć swoje muzyczne podsumowanie roku? Instrukcja krok po kroku

2022-11-30 15:21

Koniec roku to czas przeróżnych podsumowań, w tym oczywiście tych muzycznych! O te ostatnie dbają serwisy streamingowe, na których współcześnie najczęściej słuchamy naszych ulubionych artystów. Jedną z form takiego zestawienia jest Spotify Wrapped, którego tegoroczna edycja jest już dostępna! Jak je sprawdzić? Sprawdź instrukcję krok po kroku!

Koniec każdego roku to idealny czas podsumowań. Najczęściej na przełomie listopada i grudnia pojawiają się różne muzyczne podsumowania największych na świecie magazynów, stron internetowych, a także platform streamingowych. W tej najpopularniejszej formie dziennikarze i krytycy wskazują najlepsze, ich zdaniem, albumy, piosenki, filmy czy seriale. A co z naszymi własnymi podsumowaniami? O te ostatnie dbają muzyczne serwisy streamingowe, które co roku publikują nie tylko swoje własne podsumowania, ale także stwarzają swoim użytkownikom możliwość sprawdzenia, jak wyglądał ich rok pod względem słuchanej muzyki!

Spotify Wrapped 2022 - jak zobaczyć swoje muzyczne podsumowanie roku?

Jedną z najpopularniejszych form muzycznych podsumowań jest Spotify Wrapped. Osobiste podsumowanie całego, w tym przypadku 2022 roku, najczęściej pojawia się na początku grudnia, jednak tym razem platforma postanowiła zaskoczyć swoich użytkowników i dała dostęp do zestawień w środę 30 listopada. Jak sprawdzić, jacy artyści i jakie kompozycje znalazły się na naszej liście najpopularniejszych? Poniżej instrukcja krok po kroku.

Red Hot Chili Peppers - 7 najlepszych piosenek z albumu “Unlimited Love”

Spotify Wrapped 2022 - jak sprawdzić swoje muzyczne podsumowanie? Instrukcja krok po kroku

  1. Na początek po prostu wejdź do aplikacji z poziomu smartfona
  2. Jeśli odpowiednia animacja nie pojawi się,  sprawdź, czy masz aktualną wersję aplikacji. Jeśli nie, zaktualizuj ją i spróbuj ponownie otworzyć Spotify
  3. Jeśli to nie pomoże lub twoja aplikacja jest aktualna wejdź z poziomu smartfona w ten link - spotify.com/wrapped
  4. Powinien pojawić się przycisk 'Otwórz/Odkryj swoje brzmienie'
  5. Po jego naciśnięciu zostaniesz automatycznie przeniesiony/przeniesiona do aplikacji, gdzie od razu powinno pojawić się twoje Muzyczne podsumowanie Spotify Wrapped 2022!