Smash Into Pieces prezentują nowy album! Disconnect jest już dostępny do odsłuchu!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy album Smash Into Pieces

Smash Into Pieces prezentują nowy singiel - sprawdźcie klip do kawałka "Heathens"

2022-05-25 14:15

Jedna z najbardziej obiecujących skandynawskich kapel - Smash Into Pieces, która jest dobrze znana fanom alternatywnego rocka, wypuściła nowy singiel i teledysk. Numer “Heathens” zapowiada najnowszy album formacji, zatytułowany “Disconnect”. Co tym razem ma do zaprezentowania ta charakterystyczna kapela? Sprawdźcie sami!

Smash Into Pieces to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się skandynawskich kapel na polu alternatywnego rocka, znana ze swojego apokaliptycznego wizerunku, rockowego brzmienia oraz z serii teledysków zrealizowanych z kinowym rozmachem - The Arcadia World

Eska Rock: wywiad z Nothing But Thieves

Smash Into Pieces prezentuje singiel “Heathens” z wyjątkowym teledyskiem

Zespół opublikował właśnie kolejny, nowy teledysk, który powstał do utworu Heathens. Numer ten to kawał porządnego grania i jak się okazuje, zapowiada on najnowszy studyjny krążek formacji, zatytułowany Disconnect.

Smash Into Pieces - zespół, który podbija światową scenę muzyczną

Grupa ma na koncie 6 albumów studyjnych, a na wszystkich platformach  single oraz charakterystyczne, zrealizowane z kinowym rozmachem teledyski, zyskały już ponad 500 mln odtworzeń. Formacja zapowiada także liczne występy. Potwierdzono już ponad 60 koncertów, wśród których znajduje się też trasa “Worlds Collide Tour” (listopad/ grudzień 2022), gdzie kapela występować będzie u boku Evanescence i Within Temptation oraz amerykańskie tournee “Horizons”, na którym grupa wystąpi z zespołem Starset, a także występy na największych europejskich festiwalach (m.in. Graspop i Pinkpop).