FREAK z singlem “Bukiet Burz”. Posłuchajcie mocnego kawałka lubelskiej formacji

i

Autor: Screen z YouTube/FREAK Lubelska kapela prezentuje nowy singiel

FREAK z singlem “Bukiet Burz”. Posłuchajcie mocnego kawałka lubelskiej formacji

2022-05-25 13:55

Polski rynek muzyczny współcześnie ma bardzo dużo do zaoferowania słuchaczowi, kiedy ten poszukuje nowych, wyjątkowych brzmień. Założona w 2017 roku lubelska formacja rusza na podbój rodzimej sceny rockowej! Zespół FREAK wypuścił właśnie zupełnie nowy singiel - posłuchajcie mocnego kawałka “Bukiet Burz” i dajcie się porwać chwytliwej, pełnej melodii odmianie muzyki rockowej!

Zespół FREAK został założony w 2017 roku w Lublinie przez trzech studentów. Wokalistę i gitarzystę Bartka Dąbrowskiego, perkusistę Mateusza Głowackiego i basistę Jakuba Masztalerza. Grupa ma na koncie kilka luźnych singli oraz wydaną samodzielnie OUT EP, która doczekała się fizycznego wydania. Zespół został doceniony przez wiele niezależnych rozgłośni na terenie kraju. Singiel Dla Nikogo z OUT EP utrzymywał się przez 4 tygodnie na pierwszym miejscu zestawienia TOP ORBIT we wrocławskim Radio Orbit. FREAK został doceniony także przez Radio Lublin czy Radio Radom. Zespół niedawno zdobył II miejsce w Przeglądzie Kapel Studenckich. Lubelskie trio ma na koncie wiele koncertów zaliczając udane występy w Warszawie czy Krakowie. FREAK to energiczna lecz pełna chwytliwych melodii odmiana rocka, która zabierze słuchacza w świat chaosu i wściekłości

Nocny Kochanek w Esce ROCK! Wywiad z Krzysztofem Sokołowskim

Nowy singiel zespołu FREAK - posłuchajcie numeru “Bukiet Burz”

W tym roku kapela wypuściła najnowszy singiel! Mowa o mocnym i bardzo chwytliwym kawałku Bukiet Burz, do którego powstał też teledysk! Ten kawałek i cała dotychczasowa dyskografia zespołu zdecydowanie przypadnie do gustu fanom prawdziwego gitarowego grania i ostrych, zadziornych wokali - sprawdźcie sami!

Zobacz także: KISS w Polsce 2022 - wygraj bilety na łódzki koncert legendy rocka!

Sonda
Poszukujesz nowych brzmień w rocku, czy trzymasz się klasyki?