KISS

i

Autor: Materiały prasowe

KISS w Polsce 2022 - wygraj bilety na łódzki koncert legendy rocka!

2022-05-23 21:30

3 czerwca 2022 roku, Atlas Arena Łódź – to data i miejsce koncertu amerykańskiego zespołu rockowego KISS. Trasa END OF THE ROAD zapowiadana jest jako ostatnia w karierze grupy, zatem szansa zobaczenia jej w Polsce może się już nie powtórzyć. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie możecie zgarnąć w Esce ROCK!

Po epickiej i dobrze udokumentowanej, blisko 50-letniej karierze, która zapoczątkowała erę legend rock and rolla, KISS rozpoczął swoją ostatnią trasę koncertową w 2019 roku. W 2019 roku KISS wyprzedał swoje koncerty na całym świecie, a wszystkie zrealizowane występy były prawdopodobnie największymi show w historii zespołu!

Wstępne ogłoszenie trasy koncertowej spotkało się z ogromnym entuzjazmem i - jak się okazało - zapotrzebowaniem fanów na dodatkowe terminy.Niestety, ze względu na ostatnie światowe wydarzenia, KISS nie był w stanie dotrzymać pierwotnych terminów koncertów zaplanowanych najpierw na 2020, a następnie na 2021 rok. Na szczęście trasę udało się przełożyć na 2022 rok. I tak właśnie 3 czerwca kultowy zespół zagra w łódzkiej Atlas Arenie! 

Bilety na koncert KISS do zdobycia w @ktywacji oraz Kolumnie Zygmunta. Słuchaj nas w tym tygodniu i wygrywaj podwójne zaproszenia!

Sonda
Ile razy byłeś/byłaś na koncercie KISS?