Slowdive w Polsce w 2024 roku! Szczegóły koncertu

i

Autor: Johnny Green/Photoshot/REPORTER Slowdive w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Slowdive w Polsce w 2024 roku! Szczegóły koncertu

2024-01-26 9:32

Slowdive są w trakcie europejskiej części trasy koncertowej, na której promuje nowy album, "everything is alive". W skład zespołu wchodzą wokaliści i gitarzyści Rachel Goswell i Neil Halstead, gitarzysta Christian Savill, basista Nick Chaplin i perkusista Simon Scott.

Slowdive jest w trakcie promocji nowego albumu, "everything is alive", który ukazał się za pośrednictwem wytwórni Dead Oceans. Legendy shoegaze'u zaprezentowali ostatni singiel/video, "alife" oraz ogłosili dużą europejską trasę koncertową. W zaraźliwym i zachwycającym” utworze "alife", głos Rachel Goswell jest przesiąknięty głębokim pogłosem i tęsknotą, który uzupełnia wokal Neila Halsteada. Magazyn Paste opisuje to jako "(prawdopodobnie) najlepszy harmonijny występ Goswell od 30 lat".

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Slowdive w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Trasa nie ominie także Polski! Formacja zagra w naszym kraju 27 stycznia 2024 roku w warszawskiej Progresji! Niestety, nie mamy dobrych wieści - bilety na wydarzenie zostały całkowicie wyprzedane! Jako support przed formacją zagra grupa Pale Blue Eyes . Poniżej ramowa czasówka wydarzenia:

  • 18:00 otwarcie drzwi 19:00 Pale Blue Eyes 20:00 Slowdive