Slowdive w Polsce w 2024 roku! Szczegóły koncertu

i

Autor: Johnny Green/Photoshot/REPORTER Slowdive w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Slowdive w Polsce w 2024 roku! Szczegóły koncertu

2023-08-31 11:52

Slowdive ogłaszają europejską trasę koncertową zaplanowaną na 2024 rok, a w najbliższy piątek wydadzą nowy album "everything is alive". W skład zespołu wchodzą wokaliści i gitarzyści Rachel Goswell i Neil Halstead, gitarzysta Christian Savill, basista Nick Chaplin i perkusista Simon Scott.

Slowdive przygotowują się do promocji nowego albumu, "everything is alive", który ukaże się za pośrednictwem wytwórni Dead Oceans. Legendy shoegaze'u zaprezentowali ostatni singiel/video, "alife" oraz ogłosili dużą europejską trasę koncertową, a także zapowiedzieli mnóstwo przedpremierowych odsłuchów albumu w całej Ameryce Północnej. W zaraźliwym i zachwycającym” utworze "alife", głos Rachel Goswell jest przesiąknięty głębokim pogłosem i tęsknotą, który uzupełnia wokal Neila Halsteada. Magazyn Paste opisuje to jako "(prawdopodobnie) najlepszy harmonijny występ Goswell od 30 lat".

Albumy gwiazd popu, na których zagrali gwiazdorzy rocka

Slowdive w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Trasa nie ominie także Polski! Formacja zagra w naszym kraju 27 stycznia 2024 roku w warszawskiej Progresji!  Sprzedaż ogólna biletów rozpocznie się w środę, 6 września na LiveNation.pl o godz. 11:00.