The 1975 zagrają w Polsce w 2024 roku! Formacja zawita do Warszawy!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Samuel Bradley The 1975 w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

The 1975 w Warszawie! Sprawdź czasówkę koncertu!

2024-03-12 13:02

The 1975 ogłosili szczegóły brytyjskiej i europejskiej części trasy koncertowej "Still... At Their Very Best" zaplanowanej na luty i marzec 2024 roku. Nowo ogłoszone daty, w tym dwa koncerty w londyńskim The O2, stanowią największe w historii zespołu występy w Europie i będą ostatnimi koncertami w ramach kampanii "Being Funny In A Foreign Language".

Trasa koncertowa The 1975 "Still... At Their Very Best" przed przybyciem do Wielkiej Brytanii i Europy na nowo ogłoszone koncerty w 2024 roku objęła występy na arenach w Ameryce Północnej i Kanadzie przez całą jesień, w tym wyprzedane koncerty w Hollywood Bowl w Los Angeles i po raz pierwszy w historii, dwa wyprzedane wieczory w kultowym nowojorskim Madison Square Garden.

Poprzednia trasa zespołu "At Their Very Best" objęła areny w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Europie, Australii, Nowej Zelandii i Azji, a to wszystko w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy, z liczbą ponad 500 tysięcy sprzedanych biletów. Pomiędzy imponującą inscenizacją, wysoce koncepcyjną sztuką performatywną i zaskakującymi występami gościnnymi, trasa była chwalona i nazwana “trasą zespołu, który jest w szczytowej formie”; twierdzenie to zostało poparte mnóstwem pięciogwiazdkowych recenzji od krytyków. The 1975 "Still... At Their Very Best" ustawi poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując nową, rozszerzoną produkcję.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

The 1975 w Polsce w 2024 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Zespół zawita do Warszawy już 13 marca 2024 roku i zagra na Torwarze! 

Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży na LiveNation.pl.

Czasówka na koncert The 1975

Znany jest już timing wydarzenia - harmonogram znajdziesz poniżej. Uwaga! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 19:30 Been Stellar
  • 20:30 The 1975

O The 1975 

W ciągu ostatniej dekady The 1975 mocno ugruntowali swoją pozycję definiującego zespołu swojego pokolenia dzięki charakterystycznej estetyce, wiernym fanom i unikalnemu podejściu do dźwięków.

Wydany w październiku 2022 roku piąty studyjny album zespołu "Being Funny In A Foreign Language" spotkał się z licznymi pochwałami, a The FACE określił go jako "album z masywnymi dźwiękami, nieskazitelną produkcją i szczerym romantyzmem", a Rolling Stone przyznał, że zespół "potwierdził swoją pozycję w czołówce pop-rocka ostatnich lat.” Krążek sprzedał się lepiej niż pozostałe albumy z Top 5, zapewniając zespołowi piąty z rzędu oficjalny numer 1 w Wielkiej Brytanii. Zespół został również ukoronowany tytułem "Best Rock/Alternative Act" na BRIT Awards 2023.

Sprawdź, na jakie jeszcze koncerty w Polsce w tym roku czekamy szczególnie!