Slash opublikował pierwszą zapowiedź nowej płyty [WIDEO]

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/Slash/videos/579763953361388

Slash udostępnia nowy numer! Tak brzmi utwór 'Call Off The Dogs'

2022-01-14 13:41

Nowa płyta Slasha jest wyczekiwana przez fanów, jednak pandemia nie pomogła w realizacji albumu i jak przyznaje sam gitarzysta, wszyscy przechodzili COVID-19. Co jeszcze stanęło na przeszkodzie zespołowi? Oczywiście czas, jednak w końcu możemy cieszyć się nowym singlem gitarzysty i jego zespołu.

Nowa płyta Slasha budzi wiele emocji, a z każdym kolejnym wywiadem, ujawniane były kolejne szczegóły krążka, który wkrótce trafi w ręce fanów. Jak się okazuje, droga do wydania albumu była bardzo trudna i nie obeszło się bez zatrzymania prac przez COVID-19. W końcu wszystko rusza i w sieci pojawił się nowy singiel.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Slash udostępnia nowy numer! Tak brzmi utwór 'Call Off The Dogs'

Płyta Slasha, Mylesa Kennedy’ego i The Conspirators, której tytuł to '4' będzie miała swoją premierę w połowie lutego 2022 roku. Tym razem, do sieci trafił singiel 'Call Off The Dogs', który jest prawdopodobnie, ostatnią kompozycją przed premierą albumu. Posłuchajcie, w jakiej formie jest ekipa Slasha i Mylesa Kennedy'ego:

Tak Slash zapowiada płytę:

Po raz pierwszy wszystkie gitary, bas i bębny nagraliśmy na żywo. Wokale też nagraliśmy na żywo. Płyta brzmi więc tak, jakby zespół grał przed wami w tej chwili. Takie było nasze założenie.

Z kolei, Myles Kennedy dodał:

Nagraliśmy płytę na początku tego roku. Jest gotowa. Wydamy ją w odpowiednim czasie, mam nadzieję, że na początku przyszłego roku. Płyta ma w sobie coś z koncertowego brzmienia. Nagraliśmy ją w oldschoolowym stylu. Nie chcę za dużo wyjawiać, ale ma w sobie energię i atmosferę płyt, których słuchaliśmy dorastając. Fajnie się ją nagrywało.