Brian May mówi o kontynuacji 'Bohemian Rhapsody': szukamy pomysłów

i

Autor: screen: https://youtu.be/mP0VHJYFOAU

Dlaczego 'Bohemian Rhapsody' zaburzył historię Queen? Wyjaśnił to Roger Taylor

2022-01-14 12:48

Film 'Bohemian Rhapsody' uznawany jest za produkcje, która przetarła szlaki dla filmów biograficznych. Dlaczego fil zaburzył historię grupy Queen? O tym powiedział więcej Roger Taylor, który wyjaśnił, o co dokładnie chodzi.

Film 'Bohemian Rhapsody' stał się niekwestionowanym hitem, który przyciągnął do kin wiele osób. Nie da się też ukryć, że sukces filmu przetarł szlaki dla innych filmów biograficznych, które mają wkrótce powstać. Czy jest możliwe, że taki wielki hit, o którym słyszał prawie każdy, przynosił straty? Okazuje się, że tak, a do tego dochodzi konflikt na linii wytwórnia - scenarzysta. Jakby tego było mało, historia grupy została pokazana tak, że wiele osób miało zastrzeżenia. Jak na to patrzy Roger Taylor?

Co tam w środku gra - Royal Blood - Typhoons

Dlaczego 'Bohemian Rhapsody' zaburzył historię Queen? Wyjaśnił to Roger Taylor

W wywiadzie dla 'Classic Rocka', Roger Taylor powiedział:

Nie zafałszowało to historii, tylko szczegóły. Trochę zaburzyło chronologię. Kiedy robi się film, który trwa 100 minut, trzeba nieco pomieszać w chronologii, żeby miał on ręce i nogi. Film musi mieć ręce i nogi, to jest najważniejsze. Nawet dokumenty nie trzymają się ściśle chronologii, historię się kompresuje, ściska i wykrzywia. A to tylko cholerny film. To nie jest dokument.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny