Gojira w Polsce 2017: bilety, data, miejsce

i

Autor: fot. Bulls Gojira w Polsce 2017: bilety, data, miejsce

Gojira nie zagra w styczniu w Polsce! Zespół przełożył koncert

2022-01-14 10:13

Pandemia nie daje za wygraną i już teraz widać, że koncerty zagranicznych artystów mogą się nie odbyć w 2022 roku. Gojira ogłosiła, że nie zagra w pierwotnym terminie w naszym kraju. Co dalej z koncertem? Na kiedy został przełożony?

Pandemia pokrzyżowała plany chyba wszystkim artystom, którzy planowali koncerty w Europie lub ogólnie w innych krajach. Okazuje się, że wyczekiwany występ zespołu Gojira zostaje przesunięty z daty, która pierwotnie była zaplanowana. Kiedy można spodziewać się występu grupy?

Co tam w środku gra - Metallica

Co dalej z koncertem Gojiry w Polsce? Zespół wydał specjalne oświadczenie na temat trasy

Jak czytamy w specjalnym oświadczeniu zespołu, które komunikuje, dlaczego trasa została przełożona:

Z powodu obecnych restrykcji covidowych obowiązujących w Europie, niestety jesteśmy zmuszeni przełożyć pierwszy etap europejskiej trasy Gojira, który miał się rozpocząć 17 stycznia 2022 roku w Helsinkach, a zakończyć 9 lutego 2022 roku w Bordeaux. Obecnie pracujemy nad zmianą terminów wszystkich przełożonych koncertów i planujemy wkrótce ogłosić nowy harmonogram.

Jak przekazał polski organizator:

Prosimy o zachowanie biletów. Zachowają ważność na nowe daty, które zostaną wkrótce opublikowane. Zanim się obejrzycie, będziemy znowu razem, by doświadczyć uzdrawiającej mocy muzyki na żywo.

Kiedy można spodziewać się koncertu? Pozostaje cierpliwie czekać na ogłoszenie nowego terminu.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć