Slash

i

Autor: PATRICK T. FALLON/AFP/East News

Wiadomości

Slash ocenił ostatnie albumy Megadeth i Metalliki. Co o nich sądzi?

Slash, gitarzysta Guns N' Roses, podzielił się w jednym z najnowszych wywiadów tym, co ostatnio słucha. Wypowiedział się m.in. na temat ostatnich studyjnych albumów Metalliki i Megadeth.

Slash ocenił ostatnie albumy Megadeth i Metalliki

Slash, co nie będzie żadnym zaskoczeniem, bardzo lubi muzykę bluesową. Nic więc dziwnego, że sporo tego gatunku słucha na co dzień. A co z nowości w ostatnich miesiącach wziął na tapet? 

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

Głównie słucham nowych albumów starszych zespołów. AC/DC wydało płytę, która była naprawdę dobra. Queens of the Stone Age mają nowy album. Kocham Gojirę, to świetny zespół. Nowa Metallica jest cholernie niesamowita, jest tu mnóstwo nowego materiału w ich stylu. A jeśli chodzi o nowe zespoły, myślę, że Dirty Honey to rockowa kapela w oldschoolowym stylu, który jest całkowicie autentyczna – odpowiedział Slash w wywiadzie dla "Coffee With Ola". 

Gitarzysta polecił także "The Sick, the Dying... and the Dead!", czyli ostatni studyjny krążek formacji Megadeth. – Ten album był naprawdę fajny – skwitował. 

Nowy album Slasha na horyzoncie

Slash w tym roku wyda kolejny solowy krążek. Tym razem jednak bez pomocy Mylesa Kennedy'ego i muzyków The Conspirators. Album, zatytułowany "Orgy of the Damned", pojawi się na półkach sklepowych 17 maja (ukaże się nakładem Gibson Records). Otrzymamy wydawnictwo pełne bluesowych standardów. Na płycie nie zabraknie rockowych gwiazd, m.in. Briana Johnsona, Iggy'ego Popa czy Billy'ego Gibbonsa. 

Najlepsze gościnne występy Slasha: