Sinplus z nowym singlem

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Ray Tarantino O czym jest „Dark Horse Running”?

Sinplus z nowym singlem. O czym jest „Dark Horse Running”?

2022-10-14 13:34

Szwajcarski duet Sinplus wraca z rock’n’rollowym singlem zabarwionym punkowym charakterem. W „Dark Horse Running” Gabriel i Ivan Broggini chwytają się surowego gitarowego brzmienia by oddać dziki i wolny przekaz piosenki. Utwór zapowiada kolejne wydawnictwo zespołu.

Po sukcesie singla „Break The Rules”, który grany był przez rockowe radiostacje w całej Europie, w tym również w Polsce, oraz po serii koncertów klubowych i na festiwalach, w ramach których Sinplus wystąpili w Warszawie i Gdańsku (Soundrive Festival), zespół rozpoczyna kolejny rozdział w swojej karierze. 

To najlepsza Chemia jaka była kiedykolwiek!” - Łukasz Drapała w Esce ROCK!

Ta piosenka pojawiła się znikąd. Zagraliśmy festiwal w Niemczech i poczuliśmy wenę. Chwyciliśmy za instrumenty i w jedną noc napisaliśmy numer – opowiadają muzycy.

„Dark Horse Running” to prosty ale i mocny komunikat: bycie outsiderem jest bardzo ekscytujące. Jest to pierwszy numer Sinplus, w którym pojawiają się goście: Jessica Childress (Rod Stewart, Elisa) i Sharlotte Gibson (Nine Inch Nails, Iggy Pop, Aerosmith).Singiel jest zapowiedzią nowego wydawnictwa Sinplus, które ukaże się jeszcze w tym roku. Więcej szczegółów wkrótce. Posłuchajcie sami!