Bono nie, ale jego syn tak! Zespół Inhaler oficjalnie zapowiedział drugi album!

i

Autor: Materiały prasowe Inhaler nowym singlem zapowiedzieli drugi album

Bono nie, ale jego syn tak! Zespół Inhaler oficjalnie zapowiedział drugi album!

2022-10-14 12:07

Irlandzka grupa rockowa Inhaler ogłasza szczegóły swojego nowego albumu „Cuts & Bruises” i prezentuje podnoszący na duchu nowy singiel „Love Will Get You There” wraz z wyreżyserowanym przez Jamesa Ardena teledyskiem. Premiera płyty 17 lutego.

„Cuts & Bruises” to kontynuacja debiutanckiego albumu Inhaler, „It Won’t Always Be Like This”, który zadebiutował na 1. miejscu zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i Irlandii. Wydany w lipcu 2021 roku krążek otrzymał tytuł najszybciej sprzedającego się debiutu nagranego przez zespół w formacie winylowym w tym stuleciu. Inhaler został pierwszą od 13 lat irlandzką grupą, która zamieściła swój pierwszy album na szczytach list sprzedaży. Płyta „Cuts & Bruises” zawierać będzie 11 utworów i została wyprodukowana przez Antony’ego Genna, stałego współpracownika grupy.

Nowy singiel Inhaler!

„Love Will Get You There” to drugi utwór z „Cuts & Bruises” oraz następca singla „These Are The Days”, który ukazał się w czerwcu. Najnowszy teledysk do „Love Will Get You There” przedstawia czterech członków zespołu – wokalistę i gitarzystę Elijah Hewsona, basistę Roberta Keatinga, gitarzystę Josha Jenkinsona i perkusistę Ryana McMahona – w parodii „Late Late Show” – „Ready, Set, Gunge!” – obok kilku intrygujących osobowości.

Highly Suspect w Esce Rock - o najnowszych singlach, nadchodzącym albumie i trasie po Europie

Koncertowi faworyci

Inhaler ma za sobą wiele tegorocznych festiwalowych występów, w tym ich pierwszy występ na Glastonbury, show w Dublinie w Fairview Park, trasę koncertową jako support Arctic Monkeys oraz świetnie przyjęty występ na Open’er Festivalu w Gdyni. Teraz uczczą premierę płyty czterema wyprzedanymi koncertami w Wielkiej Brytanii. W przyszłym roku Inhaler wesprą Harry’ego Stylesa na koncercie w Slane Castle oraz Sama Fendera w St James Park. Będą też specjalnymi gośćmi Arctic Monkeys podczas ich europejskiej trasy koncertowej.

Bono nie, ale jego syn tak! Zespół Inhaler oficjalnie zapowiedział drugi album!

i

Autor: Materiały prasowe Okładka płyty