Simply Red zagrają w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Simply Red na koncercie w Łodzi

Simply Red zagra w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-12-05 14:37

Po dwukrotnym przełożeniu koncertu, Simply Red oczaruje nas już 7 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie. Ostatni album zespołu "Blue Eyed Soul" ukazał się w 2019 roku.

Mick Hucknall od powstania Simply Red w 1985 roku, jest głównym kompozytorem oraz liderem zespołu, Wspiera go saksofonista Ian Kirkham, który dołaczył do zespołu w 1986 roku. Obecny skład Simply Red pozostaje niezmieniony od 2003 roku, a nowa trasa będzie bazować na najmocniejszych stronach tego fantastycznego zespołu. „Chcę, żeby cieszyli się muzyką, aby tłumy wstawały i poruszały się, a wszyscy wkładali w to swoje serce. Ważne jest uchwycenie tego rytmu”, wyznaje Hucknall.

Najnowszy album Simply Red

'Blue Eyed Soul' nagrany został w londyńskim British Grove Studios. Autorem tekstów do wszystkich piosenek, uwzględniając najnowszy singiel zespołu 'Thinking Of You', jest Mick Hucknall, a producentem długoletni współpracownik zespołu - Andy Wright. 'Blue Eyed Soul' czerpie inspirację z klasycznego funku i soulu: Wilson Pickett, Dyke & the Blazers, James Brown i Tower of Power. „Nie mogę doczekać się grania na żywo - to jest prawdziwe”, mówi Hucknall o nadchodzącej trasie - „Chcę się dobrze bawić”.

Simple Plan wraca do Europy. Chuck Comeau w Esce Rock

Simply Red zagrają w Polsce! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Po dwukrotnym przełożeniu koncertu, Simply Red oczaruje nas już 7 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie. Ostatni album zespołu "Blue Eyed Soul" ukazał się w 2019 roku. Supportem został TYNSKY, w sprzedaży wciąż dostępne są bilety na wydarzenie - można je kupić pod linkiem

Simply Red zagra w Łodzi - timing

Znana jest już czasówka wydarzenia:

  • 18:00 OTWARCIE BRAM
  • 20:00 TYNSKY
  • 21:15 Simply Red