Muzyka rockowa

i

Autor: Pixaby

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

She Wants Revenge odwołują trasę, w tym koncerty w Polsce!

2024-05-14 11:19

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla tych, którzy planowali wybrać się na nadchodzące występy grupy w Polsce. Ta zdecydowała się odwołać całą trasę koncertową, w tym oczywiście pokazy w naszym kraju.

Jak poinformował organizator wydarzenia, zespół zdecydował się odwołać całą trasę koncertową. Jak powód takiego stanu rzeczy podano "nieprzewidziane okoliczności". Bilety na zakupione koncerty można zwracać w punkcie sprzedaży.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

O zespole

Głęboko inspirowane twórczością Joy Division She Wants Revenge Justin Warfield i Adam “Adam 12” Bravin założyli w 2004 roku. Łącząc mieszankę punk-punk’a, darkwave’u i elektroniki z tekstami kipiącymi namiętnością zespół w ekspresowym tempie podbił serca słuchaczy na całym świecie. Zadebiutowali w 2006 roku i od razu pojechali w trasę z Depeche Mode, a rok później powrócili z albumem “This Is Forever”. Ich dyskografię zamyka wydany 13 lat temu krążek “Valleyheart”.

She Wants Revenge bez wątpienia można stawiać wśród najważniejszych zespołów rocka alternatywnego przełomu dwóch pierwszych dekad XXI wieku. Często porównywani są z Interpol, wczesnym Depeche Mode czy The Bravery.

Najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify. Oto TOP 10: